«VEF Rīga» basketbolistiem pakaļdzīšanās Grieķijā beidzas ar zaudējumu

"VEF Rīga" trešdien izbraukumā Grieķijā ar 83:91 piekāpās vietējam "Peristeri" Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas grupā un cieta turnīrā pirmo neveiksmi, liecina rīkotāju informācija. Rīdzinieki visu spēli bija iedzinējos un vairākkārt spēja sadeldēt laukuma saimnieku pārsvaru, lai cerētu pacīnīties par uzvaru, kas gan palika nesasniegta.

Rīdziniekiem 18 punktus guva Roberts Stumbris, bet Lestera Medforda rēķinā bija 14 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles. Uzvarētājiem ar 21 punktu rezultatīvākais bija Viljams Hačers.

Pēc neveiksmīga sākuma "VEF Rīga" otrās ceturtdaļas vidū nonāca iedzinējos ar 20 punktu deficītu (15:35), tomēr spēja spēlē atjaunot intrigu, puslaika pēdējā minūtē pēc Jāņa Blūma trīspunktu metiena atgriežot rezultāta starpību uz brīdi viencipara skaitļos (33:42). Savukārt pēdējo ceturtdaļu Latvijas čempioni sāka vairs tikai ar trīs punktu iztrūkumu (60:63), bet ātri nonāca zaudētājos ar -22 (62:84). Lai gan vēl viens izrāviens ļāva pietuvoties līdz sešu punktu deficītam (78:84), atlikušajās pāris minūtēs pārāki bija laukuma saimnieki.

Abas komandas iepriekš C apakšgrupā bija iekrājušas pa vienai uzvarai. Grupā spēlē arī Tenerifes "Iberostar" (Spānija), Nimburkas ČEZ (Čehija), "Ņižņij Novgorod" (Krievija), Bambergas "Brose" (Vācija), Baras "Mornar" (Melnkalne) un "Gaziantep" (Turcija).

Grupu kārta noslēgsies februārī, kad pa četrām labākajām četru apakšgrupu komandām iekļūs izslēgšanas pirmajā kārtā, bet pārējām komandām turnīrs būs beidzies.