«TTT Rīga» Eirolīgas mačā sagrauj Grieķijas «Olympiakos»

Latvijas basketbola čempionvienība „TTT Rīga” trešdien savā laukumā Eirolīgas ietvaros ar 70:44 sagrāva trīskārtējās Grieķijas čempiones Pireju „Olympiakos”, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājām 17 punktus sameta Ieva Pulvere, 13 pievienoja Kristīne Vītola, bet 11 punkti, tikpat rezultatīvas piespēles un astoņas bumbas zem groziem bija Šejas Pedijas kontā.

Vēl pirmajās mača minūtēs ar deviņiem punktiem vadībā bija grieķietes (3:12), taču līdz ceturtdaļas beigām jau iniciatīvu bija pārņēmušas laukuma saimnieces (22:16). Arī otrajā ceturtdaļā labākas bija „TTT Rīga” spēlētājas, kas pārtraukumā devās ar 16 punktu pārsvaru (36:20).

Arī otrajā puslaikā mājinieču dominance bija manāma abos laukuma galos, ļaujot pārsvaram sasniegt 26 punktus.

Pirmajā komandu tikšanās reizē Grieķijā „TTT Rīga” svinēja uzvaru ar 70:51.

Eirolīgas ietvaros šī Latvijas čempionvienībai bija septītā uzvara 12 mačos. Pēc panākuma „TTT Rīga” pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, tiesa, viņas aizvadījušas par spēli vairāk nekā Turcijas „Fenerbahce”, kam arī ir septiņas uzvaras.