Timma pirmo reizi rīko nometni jaunajiem basketbola talantiem

Latvijas valstsvienības basketbolists Jānis Timma sadarbībā ar „VEF Rīga” vasaras pārtraukumā pirmo reizi rīko nometni jaunajiem basketbolistiem. Nometnes laikā jauniešiem tiek stāstīts par profesionālā basketbola aizkulisēm un to, kā sasniegt savu mērķi.

Latvijas basketbolistiem iepriekšējās vasaras pavadītas, piedaloties treniņnometnēs, taču šoreiz, kad mainīts izlašu kalendārs, daudziem basketbolistiem tieši jūlijs ir visbrīvākais, kuru sociāli atbildīgi izmanto Timma un „VEF Rīga”.

„Mērķis ir iedot viņiem informāciju, pateikt, kas ir jāsagaida, cik tas ir viegli, cik tas ir grūti, kam jāaiziet cauri, kas varbūt jānoliek malā, kas ir jāsagaida no profesionālā sporta,” nometnes mērķi skaidro Timma.

Nometnē viesojās arī zināmi basketbolisti, kas dalījās savā pieredzē. Viens no šādiem spēlētājiem bija Timmas komandas biedrs Tornike Šengelija.

„Galvenais - ticiet sev, jābūt pārliecinātam, ka tas, ko tu dari, ļaus sasniegt konkrētu mērķi. Jātic arī, ka tu esi spējīgs sasniegt mērķi; ja tu neticēsi sev, tad tavā vietā to nedarīs neviens,” teica Šengelija.

Timmas un Latvijas basketbola treneru vadībā jaunie censoņi apguva dažādus basketbola elementus

„Jāpiedomā vairāk pie sīkumiem, jāturpina vienmēr ticēt sev un ļoti smagi jāstrādā,” savas atziņas formulējis nometnes dalībnieks Pēteris Salmiņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti