BK «Ventspils» revanšējas Freimaņa pārstāvētajam Turcijas basketbola klubam

BK "Ventspils" Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas spēlē trešdien ar mājās 95:86 pārspēja Rolanda Freimaņa pārstāvēto Turcijas vienību Ušakas "Muratbey", liecina rīkotāju informācija. Ventspilnieki revanšējās par abu komandu savstarpējā spēlē Turcijā piedzīvoto neveiksmi.

Uzvarētājiem rezultatīvākie bija pa 19 punktiem iekrājušie Ronalds Zaķis un Folerins Kempbels. Turcijas komandā ar 20 punktiem izcēlās d'Andželo Harisons un Šakils Makisiks, turpretim Freimaņa rēķinā bija 11 punkti.

Ventspils komandai veiksmīgāka darbība aizsardzībā un nepiekāpība uzbrukumā palīdzēja trešajā ceturtdaļā izvirzīties drošākā vadībā. Pēdējo mača ceturksni laukuma saimnieki sāka ar +11 pārsvaru (77:66), ko piecās minūtēs palielināja līdz 19 punktiem (92:73) un turpinājumā liedza pretiniekiem atjaunot intrigu.

Pēdējā minūtē laukuma saimniekiem laukumā devās arī Ingus Jakovičs, kurš Latvijā atgriezās no Krievijas kluba "Ņižņij Novgorod".

Laukuma saimnieki mača sākumā panāca 17:10 pārsvaru, taču pirmās ceturtdaļas beigās jau nonāca zaudētājos, līdz pārtraukumā devās ar neizšķirtu (21:21). Otrā ceturkšņa vidū BK "Ventspils" jau nodrošināja vadību ar divciparu skaitli (36:25), līdz galotnē "Muratbey" atkal atguvās un pietuvojās līdz trim punktiem (48:45).

Pirmā apļa spēlē Turcijā BK "Ventspils" zaudēja ar piecu punktu deficītu (69:74).

Ar 10 spēlēs gūtām piecām uzvarām BK "Ventspils" grupā ieņem 4.vietu astoņu komandu konkurencē. Pēc divu apļu izspēles izslēgšanas turnīrā iekļūs pa četrām labākajām piecu grupu komandām un četras veiksmīgākās piekto vietu ieguvējas.