«Dirty Deal Teatro» tapusi dokumentālā izrāde «Savā vietā»

28.maijā pirmizrādi teātrī "Dirty Deal Teatro" piedzīvos režisoru Georgija Surkova un Valērijas Surkovas kopdarbs - dokumentālā teātra izrāde "Savā vietā". Tajā spēlē Dmitrijs Petrenko, Dana Čerņecova un Kaspars Zāle.

Dokumentālajā teātra izrādē "Savā vietā" ir savienoti septiņi dažādi cilvēku stāti, kur katrs no viņiem cenšas atklāt savu vietu. Mārcis vairākus gadus studēja Nīderlandē, bet nav tur palicis, jo pamanījis, ka interesanti cilvēki mīt arī Latvijā. Karīna ir dzimusi Rīgā, bet nemīl ne šo pilsētu, ne valsti. Šobrīd dzīvo Lielbritānijā un nemīl arī to. Viņa nekur nejūtas labi. Māris 30 gadus pavadījis dažādās pasaules valstīs, 20 no tiem kā veiksmīgs mākslinieks dzīvojis pasaules metropolē Ņujorkā. Tomēr viņš atgriezās Latvijā, bet daudzi tā arī nav sapratuši, kāpēc.

"Piederība, māju sajūta, identitāte, iekšējā labsajūta, respektīvi, tāds savs kaktiņš. Tas viss ir ārkārtīgi būtiski, lai radītu patīkamu vidi cilvēka iekšienē. Patiesībā nav svarīgi, vai šī sajūta tev ir Latvijā vai ārpus tās robežām," par izrādi "Savā vietā" stāsta režisors Georgijs Surkovs.

"Savā vietā" ir dokumentāla teātra izrāde, kur satikties šiem un vēl vairāku citu cilvēku stāstiem par tēmu, kāpēc dzīvot vai nedzīvot Latvijā. Tā būs saruna starp cilvēkiem, esošajiem un bijušajiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri nekad nebūtu satikušies uz dzīvu sarunu atšķirīgā vecuma, izglītības vai dzīves apstākļu dēļ. Šajā sarunā dzimst jaunas un neparedzamas atziņas.

Dokumentālās teātra izrādes "Savā vietā" radošajā komandā darbojas režisori Georgijs Surkovs un Valērija Surkova, dramaturgs Ivo Briedis, scenogrāfe Dace Sloka, video mākslinieks Ivars Utināns. Izrādē lomas atveido Dmitrijs Petrenko, Dana Čerņecova, Kaspars Zāle.

Dokumentālās teātra izrādes "Savā vietā" pirmizrāde notiks 28.maijā plkst. 19, vēl izrāde šai sezonā skatāma 11. un 13.jūnijā plkst. 19.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti