Vasarīgi ritmiski – Aivo Oskis kopā ar «TikTok» dejotājiem radījis klipu dziesmai «Laiku pa laikam»

Trešdienas, 12. augusta, vakarā, Vecrīgā skanīgi aizritēja dziedātāja Aivo Oska jaunās dziesmas “Laiku pa laikam” prezentācijas pasākums. Tas tika aizvadīts ar koncertu, kurā uzstājās ne vien pats Aivo Oskis, bet arī Didzis Melderis, Katrīna Dimanta, Nikolajs Puzikovs, Denijs Grieze un Rihards Bērziņš, informēja mūziķa pārstāvji.

Dziesma “Laiku pa laikam” ir par vēlēšanos un spēju izbaudīt mirkli, nedomājot un lieki nebaidoties par to, kas notiks nākotnē.

Dziesma tika ierakstīta “Labo ierakstu studijā”, sadarbojoties ar Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi. Singla vārdus rakstījis Valdis Čirksts, bet savu artavu pielikuši arī Aivo Oskis un Diona Liepiņa. Basģitāras partijas iespēlējis Ingars Viļums.

“Vēlējāmies radīt ko ļoti vasarīgu un ritmisku. Domāju – kopīgiem spēkiem mums tas izdevās, esmu ļoti priecīgs par rezultātu,” atklāj Aivo Oskis.

Dziesmas videoklips tapis sadarbība deju studijas PRO-X vadītāju Ievu Bitenieci. “Pašizolācijas laikā piereģistrējos sociālajā platformā “TikTok”, redzēju tur vairākas interesantas dejas, un tas pamudināja izveidot ko līdzīgu dziesmas “Laiku pa laikam” videoklipam. Ieva Biteniece izdomāja horeogrāfiju piedziedājumam, un aicinājām “TikTok” lietotājus iemācīties šo deju.

Labākos dejotājus uzaicinājām piedalīties videoklipā. Biju patiesi priecīgs un pārsteigts par lielo atsaucību.

Mums bija grūti izvēlēties labākos dejotājus. Esmu ļoti pateicīgs ikvienam, kurš iemācījās deju,” stāsta Aivo Oskis.

Videoklipa filmēšana notika uz AB dambja, tajā piedalījās dejotāji no “TikTok” un profesionāļi – deju studija PRO-X, TDK “Skabardzēni”, baletdejotāja Annija Glaudāne, kā arī sporta deju dejotāji – Katrīna Paula Maksimova un Mareks Ozols. “Katrs cilvēks mūziku izjūt citādāk, taču tajā pašā laikā ar tās palīdzību ir iespējams paust savu identitāti.

Mēs sanācām kopā, lai parādītu, cik esam dažādi, bet uzsvērtu to, ka mūzika mūs visus vieno.

Katrs deju kolektīvs šeit veido savu identitāti, tāpat arī “TikTok” dejotāji. Mēs esam tik dažādi, bet vienoti mūzikā,” uzsver Aivo Oskis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti