Koncerta programma veltīta Eiropas un Krievijas kultūrsaitēm un savstarpējām ietekmēm 19.–20. gadsimta gaitā. Mākslinieku izpildījumā dzirdēsim Žorža Bizē, Gabriēla Forē, Reinholda Gliēra, Kloda Debisī, Anrī Diparka, Pētera Čaikovska un Sergeja Rahmaņinova vokālos skaņdarbus.
Natālija Arhipova piedalījusies operu iestudējumos Krievijā, Eiropas valstīs, Ķīnā, Dienvidkorejā, Libānā un citur. Paralēli operas iestudējumiem dziedātāja bieži uzstājas arī ar soloprogrammām.
Lorāns Nauri savā radošajā darbībā spēj apvienot tādas šķietami nesavienojamas lietas kā baroka opera, Mālera dziesmas, operete un 20. gadsimta komponistu opusi.
1992. gadā Nauri debitēja ar titullomu Dariusa Mijo operā „Kristofors Kolumbs” un kopš tā laika regulāri redzams uz pasaules vadošajām skatuvēm – Bastīlijas operā un Elizejas lauku teātrī Parīzē, Londonas un Strasbūras operteātros, kā arī Eksanprovansas, Glaibornas un Bādenbādenes festivālos. 2006. gadā Nauri debitēja ASV, uzstājoties Santafe operā.
Pianiste Jeļena Filonova jau 10 gadu vecumā uzvarēja Jauno talantu konkursā un 12 gadu vecumā sāka koncertpianistes karjeru. Spožie panākumi Krievijā nodrošināja jaunajai pianistei arī strauju starptautisko karjeru – viņa koncertējusi gan kopā ar simfoniskajiem orķestriem, gan kameransambļu sastāvos Austrijā, Beļģijā, Kanādā, ASV, Čehijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Izraēlā, Luksemburgā, Nīderlandē un citur.
Jeļena Filonova. Publicitātes attēls
Kopš 1990. gada Filonova dzīvo un strādā Parīzē. Pianistes plašajā repertuārā ir skaņdarba no Baha līdz pat mūsdienu komponistiem.