Arturs Skutelis un «Tvērumi» dosies savā pirmajā Latvijas koncerttūrē

Jūlijā Arturs Skutelis un "Tvērumi", prezentējot debijas albumu "Audums", dosies savā pirmajā Latvijas koncerttūrē. No 8.jūlija līdz 3.septembrim koncerti notiks: Jelgavā, Cēsīs, Daugavpilī, Rīgā, Rēzeknē, Beverīnā, Liepājā un Saldū.

Grupā "Tvērumi" spēlē Rūdolfs Latišenko (bungas), Dita Frīdenberga (saksofons), Mārtiņš Vilnītis (bass), Alise Golovacka (taustiņi, flauta) un Arturs Skutelis (balss, teksti).

"Audums" ir grupas debijas ieraksts, pie kura darbs rit jau kopš 2015. gada novembra. Albumu iecerēts izdot šī gada jūnija beigās, un tas būs pieejams gan digitāli lielākajos mūzikas straumēšanas servisos un veikalos, gan CD formātā.

"Gatavojoties tūrei, koncentrēju uzmanību uz vokāla un pārējo mūzikas instrumentu saskaņu. Es ticu, ka mūzika ir universāla valoda un ka mākslai ir vēstījums, kuram līdzpārdzīvojot klausītājs spēj kaut uz brīdi paskatīties uz lietām no neierasta skatupunkta. Un šis mazais brīdis var ieviest lielas izmaiņas. Koncertos ceru dot klausītājiem impulsu aizdomāties un just, kā arī pats gūt baudu no visa skaistā un labā, ko Tvērumi ir sagatavojuši," par tūri stāsta Skutelis.

Tūres koncertu datumi un norises vietas:

8.jūlijs - Jelgava, Melno Cepurīšu Balerija,
9.jūlijs - Cēsis, Mākslas telpa Mala,
5.augusts - Daugavpils, Artilērijas pagrabi,
12.augusts - Rīga, Kaņepes kultūras centrs,
19.augusts - Rēzekne, Ausmeņa kebabs,
20.augusts - Beverīna, Siltumnīca,
27.augusts - Liepāja, Fontaine Palace,
3.septembris - Saldus, Muziķene.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Populārākie
Interesanti