Klajā nācis rakstnieka Arno Jundzes trilleris «Vienīgais liecinieks»

Ceļu pie lasītājiem sākusi rakstnieka, Latvijas Rakstnieku savienības priekšsēdētāja Arno Jundzes jaunākā grāmata – trilleris "Vienīgais liecinieks", informēja izdevniecības "Zvaigzne ABC" pārstāvji.

Savā jaunākajā darbā Arno Jundze atkal pievērsies trillera žanram, kā norādīja izdevēji, "spraigā sižetā apvienojot ironisku humoru, mūsdienu sadzīves aktualitātes un vienu otru gluži nopietnu tēmu."

"Romāna "Vienīgais liecinieks" centrā ir vīrietis, kuram šķietami ir viss, ko var kārot – pašam savs populārs televīzijas raidījums, oficiāla sieva un neoficiāla mīļākā, draugi un sakari, nauda un automašīna –, bet kuru jaušami piemeklējusi tā dēvētā četrdesmitgadnieku krīze," teikts grāmatas aprakstā. "Tiesa, Jāni (dēvētu par Džo) krīzes virzienā pastumj arī virkne liktenīgu faktoru, pie kuriem viņš pats nav gluži bez vainas, jo, teiksim tā, dzīves lutinātajam vīrietim ir visai neciešams raksturs. Tomēr šī apstākļu sakritība ir par daudz pat viņam – vienas dienas laikā Džo pamanās zaudēt darbu, ģimeni un automašīnu. Demonstratīvi veltījis visiem daudz krāšņu novēlējumu, Džo aizbrauc uz Viļņu, kur no drauga īrētā dzīvoklī raksta skandalozu grāmatu par sabiedrības krējuma dzīvi. Šai laikā viņš iepazīstas ar jaunu, mazliet īpatnējā stilā ģērbušos meiteni, vēl nenojaušot, cik liktenīga būs šī satikšanās."

Izdevniecībā arī atzīmēja, ka "vienlaikus ar kriminālfilmas cienīgu sižetu autors darbā iepin labu tiesu ironijas un trāpīgu vērojumu, runājot par mūsdienu Latvijas sabiedrību, kultūras dzīvi, masu medijiem un ikdienas aktualitātēm. Pats rakstnieks savu darbu dēvē par "pandēmijas laika pasaku", taču mēs zinām, ka tieši dzīve mēdz piespēlēt visneticamākos sižetus."

Pieejama arī e-grāmata.

Par autoru

"Arno Jundze ir viens no tiem latviešu autoriem, kuri pārsteidz ar savu daudzpusīgumu. Šķiet, ka viņa darbi ir sasnieguši teju visas iespējamās mērķauditorijas," uzsver izdevniecībā. Rakstnieka "kontā" ir gan grāmatas bērniem "Ķiparu Ļerpatu Šnirks" (2003), "Ķiparu Ļerpatu Čieps" (2008, tikko izdota arī igauņu valodā) un "Šušnirks un pazemes bubuļi" (2019), fantastikas piedzīvojumu romāns pusaudžiem "Kristofers un Ēnu ordenis" (2015), divi vēsturiski romāni "Putekļi smilšu pulkstenī" (2014) un "Sarkanais dzīvsudrabs" (2017), stāstu krājums "Gardo vistiņu nedēļa" (2012), kā arī trilleris "Bergs un relikviju mednieki" (2016).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt