Rīta Panorāma

Autorskola.lv - izglītojoša platforma autortiesību un blakustiesību apguvei

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

“Citi zēni” sestdien aizvadījuši pirmo Eirovīzijas dziesmu konkursa mēģinājumu

Grupa «Citi zēni» Eirovīzijā: Itālija mūs sagaidījusi ļoti garšīgi

Grupa "Citi zēni" šobrīd atrodas Itālijā un gatavojas Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālam 10. maijā. Mūziķi LTV raidījumā "Rīta Panorāma" atzina, ka Itālija viņus sagaidījusi "ļoti garšīgi".

"Pirmais mēģinājums ir aizvadīts, komentāri par pirmo mēģinājumu ir atdoti, un tagad mums ir darbiņš sakārtot sveicienus citām valstīm – tie būs šodienas lielie notikumi," pastāstīja mūziķi.

Vaicāti par ārvalstu mediju interesi, puiši norādīja: "Šobrīd vēl ir diezgan mierīgi, jo ārvalstu mediji vēl ierodas. Mēs esam paspējuši parunāties ar Lietuvas televīziju, ar vietējo Itālijas televīziju. Mums ir šodien saliktas vēl diezgan daudzas intervijas [..] Viss notiek, darbojamies. Mēs saprotam, ka lielais birums ar intervijām būs pēc otrā mēģinājuma, kas ir 4. maijā, kad oficiāli ierodas visi 500 mediji. Tad būs jārunā sausām mutēm."

Grupas pirmajā mēģinājumā priekšnesuma noslēgumā neizturēja grupas ģitārista Krišjāņa Ozola bikses, kas saplīsa – līdzīgi kā "Supernovas" pusfinālā. "Par tām biksēm ir tā, ka tā ir tāda dāvana un sodība reizē," atzina mūziķi. "Mēs ļoti daudz reizes izmēģinājām Rīgā, un tur nekas ar biksēm nenotika. Tagad viņas saplīsa.

Bet ir viena patīkamā ziņa – medijiem patīk, ka bikses plīst. Visi mums uzdod jautājumus par biksēm.

[..] Mums no Latvijas šobrīd brauc audums, lai iešūtu biksēs papildus. Uz 4. maiju būs jaunas. Un ja 4. maijā saplīsīs, nu tad būs jārisina..."

KONTEKSTS:

2022. gadā Eirovīzijas dziesmu konkurss notiks Itālijā, Turīnā. Latviju konkursā pārstāvēs grupa "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad".

Latvijas dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 10. maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Šveice, Slovēnija, Bulgārija, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Portugāle, Dānija, Armēnija, Austrija, Horvātija, Islande un Grieķija. Pirmajā pusfinālā balsos arī divas no "Lielā piecinieka" valstīm – Itālija un Francija.

Otrajā pusfinālā, kas notiks 12. maijā, sacentīsies Austrālijas, Azerbaidžānas, Kipras, Somijas, Gruzijas, Izraēlas, Maltas, Sanmarīno, Serbijas, Beļģijas, Čehijas, Igaunijas, Īrijas, Melnkalnes, Ziemeļmaķedonijas, Polijas, Rumānijas un Zviedrijas pārstāvji, bet balsos – arī "Lielā piecinieka" valstis Vācija, Spānija un Apvienotā Karaliste.

Eirovīzijas fināls notiks 14. maijā.

Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, Eirovīzijas organizatori lieguši Krievijai piedalīties šī gada konkursā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti