Rīta Panorāma

The Sound Poets jaunākā albuma «Trīs» koncertsērija nākamā gada pavasarī

Rīta Panorāma

Intervija ar Latvijas Republikas vēstnieku Amerikas Savienotajās Valstīs Andri Teikmani

Vecgada koncerts 50.-80. gadu stilā VEF kultūras pilī gada pirmspēdējā dienā

Dziedošie aktieri aicina uz Vecgada koncertu 50. un 80. gadu noskaņās

Pavadot 2018. gadu, 30. decembrī plkst. 18 un 21 VEF Kultūras pilī norisināsies Vecgada koncerts pagājušā gadsimta 50. un  80. gadu stilā, kurā dziedošo aktieru izpildījumā skanēs tā laika populārākās dziesmas.

Arī VEF Kultūras pilī, kas celta tieši šajā laikā un uz kuras skatuves izskanējis ne viens vien košs Vecgada koncerts, būs gan serpentīni, gan izrotāta eglīte un gaisā valdīs mazliet nostalģiska svētku noskaņa, informēja projekta pārstāve Una Griškevica. 

Uz skatuves muzicēs dziedošie Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Marija Bērziņa, Agnese Cīrule, Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris un Juris Hiršs,  bet par muzikālo pavadījumu rūpēsies instrumentālā grupa komponista un dziesmu aranžējumu autora Valda Zilvera vadībā.

Koncerta programmā iekļautas gan Edgara Zvejas savulaik izpildītās dziesmas “Zvaigznes sauc”, “Jaungada valsis” un “Ziemas vakars”, gan Romualda Kalsona “Dziesmiņa par Jauno gadu”, gan Margaritas Vilcānes reiz dziedātā “Sniegpārsliņa”, Arvīda Žilinska “Laba slava sniedziņam” un “Svētki ledus pilī”, grupas “Credo” hits “Jaunais gads”, “Zvaigžņotā Rīga”, “Pasakas”,  “Ziemas ceļa idille”, “Gadi iet”, “Ziemas vakarā”, “Baltie mirkļi”, kā arī daudz citu skaņdarbu no Elgas Īgenbergas, Māras Krievkalnes, Aleksandra Lihtenberga un daudzu citu to gadu spožāko mākslinieku repertuāra.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Koncerta organizatori pateicas mākslas muzejam “Rīgas birža.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti