Esplanādē augustā notiks trešais «Vegānfestivāls»

Esplanādē šā gada 24. augustā no plkst. 11 līdz plkst. 20 notiks trešais "Vegānfestivāls", informē pasākuma rīkotāji.

Pasākuma apmeklētāji varēs baudīt dažādus ēdienus no augu valsts produktiem, klausīties profesionāļu lekcijas un pieredzes stāstus, piedalīties diskusijās, kā arī meistarklasēs un sporta aktivitātēs.

"Pēdējos trīs gados Vegānfestivāla apmeklēšana ir viena no gaidītākajām vasaras ballītēm, to pierāda strauji augošais festivāla apmeklētāju un dalībnieku skaits, kas teju dubultojas ar katru reizi. Īpaši priecājamies, ka šoreiz festivāls notiks pašā Rīgas centrā, tas ļaus vēl vairāk cilvēkiem satikties, baudīt burvīgu ēdienu un smaidīgu atmosfēru visas dienas garumā, zaļā parkā," saka biedrības "Dzīvnieku brīvība" pārstāve Iluta Kalniņa. 

Lai nodrošinātu daudzveidību arī ķermeņa kopšanas produktu piedāvājumā, festivāla rīkotāji aicina ikvienu Latvijas un ārvalstu vegānisku produktu ražotāju pieteikt dalību festivālā. Īpaši tiek aicināti meistarklašu vadītāji un nevalstiskās organizācijas. Dalībnieki aicināti līdz 15. jūlijam pieteikties festivāla mājaslapā vai rakstot uz e-pastu "[email protected]".

Par pasākuma organizēšanu rūpējas dzīvnieku un vides aizsardzības biedrība "Dzīvnieku brīvība". Pirmo reizi tas notika 2017. gadā K.K. fon Stricka villā, bet pērn – Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.

"Vegānfestivāla" mērķis ir iepazīstināt un pārsteigt ar augu valsts produktu un ēdienu daudzveidību, kā arī sniegt jaunu un noderīgu informāciju par videi un dzīvniekiem draudzīgu dzīvesveidu, un vienkārši svinēt kopā būšanu garšīgā atmosfērā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Virtuve
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti