Dienas ziņas

Svētku instalācijas rada neizpratni

Dienas ziņas

Vecīšu skrējienā saziedo 13 000 eiro

Labdarības akcija Talsos

Talsu novadā Ziemassvētku labdarības akcijā cep piparkūkas vientuļajiem pensionāriem

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Talsu novada sociālais dienests ir apzinājis ap 300 novadā dzīvojošos vientuļos pensionārus.Lai palīdzētu viņiem radīt svētku sajūtu, rīkota labdarības akcija "Silta piparkūku sirds". Tās laikā ikvienam bija iespēja gatavot piparkūkas, saiņot dāvanas un sniegt savu sirds siltumu vientuļajiem līdzcilvēkiem.

Cilvēku rosība un salda tikko cepta piparkūku smarža pārņēma Talsu Tautas nama radošo sētu. Desmit kilogrami piparkūku mīklas pārvērtās dažādas formas un krāsas piparkūkās.

Ar īpašu rūpību ikviens klātesošais savas un Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienības audzēkņu piparkūkas saiņoja nelielās paciņās, klāt pievienoja paša gatavotu apsveikuma kartīti.

"Es uztaisīju kartiņu un tagad vēl cepu piparkūkas un palīdzēju salikt iekšā, aizsaiņot. Man ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem, un man patīk, ka viņiem ir prieks, un tieši tiem, kuriem ir grūti," teica labdarības akcijas dalībniece Karlīna Druviņa.

Labdarības akcijas laikā cilvēkiem bija iespēja nodot dažādas no mājām nestas mantas un lietas pieņemšanas punktā "Kas vienam lieks, otram liels prieks!".

Lielajā lādē saliktās mantas svētku laikā tiks nogādātas mazturīgajām novada ģimenēm.

"Ir tā sirsnīgi, ka bērni atnes pilnus maisus ar mantām un saka, ka viņi ir izauguši un viņi rudenī ies skolā, viņiem pašiem vairs nevajadzēs. Viena kundze atnesa arī pašas adītas krāsainas zeķītes," stāstīja Talsu novada fonda pārstāve Sanita Liepiņa.

Labdarības akcijas dalībniece Anna Kauliņa atzina, ka viņas ģimene atnesusi bērnu kurpes un ziemas jakas, kā arī citas drēbes, kas vairs neder. "Labāk noziedot, nekā vienkārši izmest tās lietiņas."

Šāda Sociālā dienesta, novada fonda un Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centra rīkotā labdarības akcija radošajā sētā notiek pirmo reizi. Taču, jūtot cilvēku atsaucību un interesi, pasākuma organizatori domā, ka tā varētu izveidoties par ikgadēju tradīciju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt