Kardiologi stāda ziedus par prieku pacientiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Paula Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas kardiologi un kardioloģijas māsas izveidojuši SIRDS DOBI par prieku Kardioloģijas centra pacientiem, darbiniekiem un viesiem, informē Iveta Bajāre, Latvijas Kardiologu biedrības komunikāciju vadītāja.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Valdes priekšsēdētāja Rūta Valtere, atklājot sirds dobi, teica: "Ne tikai zāles ārstē, bet arī skaistums! Tāpēc esmu priecīga par mūsu kardiologu iniciatīvu, kas uzlabos mums visiem garastāvokli un palīdzēs pacientiem ātrāk kļūt veseliem."

Sirds dobe ir dāvana gan tiem, kuri Kardioloģijas centru apmeklē uz brīdi, gan tiem, kuri uzkavējas palātās ilgāku laiku.

"Cilvēki, atnākot pie mums uz slimnīcu, parasti jūtas nedroši, viņos vienlaikus ir neziņa un cerība, ka viss būs labi. Mūsu - ārstu un māsu - rokās ir radīt pacientos drošības sajūtu. Ne tikai ar profesionalitāti, bet arī ar ziediem. Tāpēc es ceru, ka mūsu Sirds dobe plauks un zels," tā Latvijas Kardioloģijas centra virsmāsa Sigita Sakne.

Dobes atklāšanas pasākumā veselākie pacienti bija iznākuši uz balkoniem un atbalstīja dobes stādītājus ar saviem smaidiem un sveicieniem - viņiem patika, un stādītājos tas radīja prieka un gandarījuma sajūtu.

Latvija Kardioloģijas centra vadītājs prof. Andrejs Ērglis, uzrunājot klātesošos, teica: "Kardiologi dara labus darbus arī ārpus operāciju zāles un bieži vien tas notiek ar citu cilvēku un organizāciju nemanāmu atbalstu. Tāpēc šoreiz vēlos teikt milzīgu paldies Ingai Šīnai un Rietumu bankas Labdarības fondam, kas kardiologu labos darbus atbalsta jau piecus gadus un atbalstīja arī Sirds dobes veidošanu."

Savukārt Rietumu bankas Labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna atbildēja: "Es ar pietāti raugos uz cilvēkiem, kuri tur mūsu sirdis savās rokās un vienlaikus veic milzīgu izglītojošu darbu ne tikai sirds veselības veicināšanā, bet arī zinātnē. Lai Sirds dobe iedvesmo pacientus, ārstus un māsas jauniem panākumiem!"

Puķu dobē tika stādītas ilgziedu begonijas, hibrīdās heiheras, strūklakzāles, sudrabpelēkās krustaines un dekoratīvie kāposti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti