Esplanādē var nobildēties «Labie darbi» fotostūrī un bildi nosūtīt mīļajiem

Ar mērķi paildzināt Ziemassvētku laikā gūtās sirsnīgās un mīlestības pilnās sajūtas, un tajā pašā laikā pasteidzināt tik patīkamo Jaunā gada gaidīšanu, labdarības iniciatīva "Labie darbi" decembra izskaņā aicina apmeklēt svētku tirdziņu Esplanādē, kur sarūpēti jauki pārsteigumi un iepriecinājumi.

Esplanādē lieli un mazi var nošļūkt no Latvijas lielākā sniegavīra, kā arī aplūkot fotoizstādi ar labākajiem projektiem, kas īstenoti ar "Labie darbi" atbalstu. Tie snieguši nenovērtējamu ieguldījumu vietējās kopienas attīstībā, padarījuši vidi ap sevi drošāku un sakoptāku, vai ar saviem panākumiem nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Savukārt priecājoties par ikgadējo Trušu karalisti, apmeklētāji ir mudināti nepaiet garām īpašajai "Labie Darbi" eglītei.

28. decembrī būs pieejams īpašs fotostūrītis. No plkst.15.00 līdz plkst.18.00 ikviens, kurš būs nobalsojis par decembra "Labie darbi" projektu konkursa dalībniekiem, varēs nobildēties kopā ar ģimeni, draugiem, mīļoto cilvēku vai "Labie darbi" talismanu.

“Bildi, kas būs ielikta Ziemassvētku fotorāmītī, "Labie darbi" komanda nogādās "Pasta stacijā", lai tā pēc iespējas ātrāk varētu nokļūt pie adresāta. Šī aktivitāte būs bez maksas, tāpēc aicināts ir ikviens, kurš vēlas sagādāt sirsnīgu pārsteigumu tuviniekiem, draugiem vai radiem,” stāsta projekta vadītāja Jeļena Šļihta, kura arī atklāj, ka Esplanādes apmeklētājus šajās dienās gaida arī citi patīkami pārsteigumi, piemēram, tikšanās ar Ziemassvētku vecīti, bērnu grāmatu prezentācijas un dāvanas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Veselība
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti