Panorāma

RD ārkārtas vēlēšanās būs jāvelk sejas maskas

Panorāma

Panorāma

«KAS TE? ES TE!» atvadās no bērniem

Raidījums «Kas te? Es te!» atvadās no bērniem

13 gadus brīvdienu rītos viņi ir ļāvuši ielūkoties savā kartona mājā, kur katrā istabā notiek kas neparasts. Lupe, Konstantīns, Varis un Pukšs nav tikai lelles. Viņi ir kļuvuši par daudzu bērnu draugiem un neatņemamām bērnības atmiņām. Šodien Zaķusalā nofilmēti pēdējie leģendārā raidījuma kadri. Rudenī bērnus gan pārsteigs kas jauns!

Ne katram bērnu raidījumam ir savs šķirklis "Vikipēdijā", bet raidījumam "Kas te?, Es te!" ir. Mazās meitenītes kartona namiņā dzīvojošā četrotne ir leģendāra. Pasaules apceļotājs plastmasas karavīrs Pukšs, koka vīriņš Konstantīns ar dabu sirdī un galvā, zinātnieks un pētnieks Varis, kuram jāpateicas par daudzajiem sprādzieniem un eksperimentiem, un košā māksliniece, lupatu lellīte Lupe.

Taču bērni izaug un nu savā ziņā izlaiduma laiku sasniedzis arī raidījums. Tieši tādēļ pēdējā raidījuma tēma ir izlaidums - laiks atvadīties un doties tālāk.

Savā ziņā noslēdzas vesela ēra, jo tūkstošiem bērnu Latvijā brīvdienu rītus pavadījuši ar šiem četriem varoņiem. Kādreizējie skatītāji ir izauguši un tagad paši, iespējams, ir karavīri, dabas pētnieki, zinātnieki vai mākslinieki. Taču viņiem sirdī joprojām ir vieta mazam kartona namiņam, kurā mīt Pukšs, Konstantīns, Varis un Lupe. Jo tā ir viņu bērnība un to viņiem neviens nekad neatņems.

Rudenī Latvijas Televīzijas mazākajiem skatītājiem sagaidāms jauns pārsteigums – jauns raidījums un jauni varoņi, kuriem palikt atmiņā kā labākajiem bērnības draugiem un sabiedrotajiem, iepazīstot pasauli mums apkārt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti