Izglītības platforma «Augsim muzejā!» aicina uz jubilejas svinībām

Rakstniecības un mūzikas muzeja (RMM) izglītības platforma "Augsim muzejā!" šogad svin viena gada jubileju. Notiks jubilejas svinības ar dažādām aktivitātēm, aicināti lieli un mazi apmeklētāji, paziņojumā presei informēja RMM muzeja pārstāvji.

Gada laikā tīmekļvietnē augsimmuzeja.lv publicēti daudz un dažādi ieraksti, kas stāsta, atklāj, aicina darboties un ļauj ieskatīties, kādas vērtības glabā muzejs. Šajā platformā satiekas bērni, jaunieši, viņu vecāki, vecvecāki un skolotāji.

"Augsim muzejā!" ne tikai ļauj izzināt, bet arī aicina pašiem radoši izpausties, iedvesmojot jauniem darbiem. Šī ir virtuāla māja ar virtuvi, kur iepazīt dažādas receptes, kuru iedvesmas avoti ir literatūras daiļdarbi un dziesmas. Te var uzzināt, kas ir muzejs un kas tajā mīt. Viesistabā apmeklētāji var ielūkoties grāmatplauktā, mūzikas skapī, orķestra skolā, noskatīties intervijas ar slaveniem rakstniekiem un mūziķiem. Darbistaba ir vieta, kurā radoši izpausties un uzzināt, ko muzejs piedāvā skolēniem, savukārt pagrabā var uzzināt vairāk par priekšmetiem, kuri glabājas Rakstniecības un mūzikas muzeja krātuvē.

Aicina svinēt dzimšanas dienu kopā 21. janvārī, plkst.12.00, Rakstniecības un mūzikas muzeja tikšanās telpā "Tintnīca", Rīgā, Pulka ielā 8!

Svinībās piedalīsies mūziķis, komponists Jēkabs Nīmanis, leļļu meistare un aktrise Alīda Pērkone, Rīgas cirka skolas audzēknis Klāvs Erķis. Pasākuma režisore Liena Šmukste. Svinībās lustēsies, iemācīsies kaut ko jaunu, muzicēs un svinēs! Pieteikšanās: [email protected]m.lv.  Vietu skaits ierobežots.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti