Aptur «Google Glass» viedo briļļu pārdošanu

Kaut arī produkta tirdzniecība ir pārtraukta, tehnoloģiju milzis "Google" uzsver, ka šo viedo briļļu ideja nav mirusi un tiks attīstīta, ziņo "BBC".

ASV uzņēmums "Google" joprojām ir apņēmīgs uzsākt viedo briļļu ražošanu un tirdzniecību kā plaša patēriņa preci, tomēr šobrīd ir nonācis pie lēmuma pārtraukt tās ražot pašreizējā formātā. Tā vietā uzņēmums koncentrēsies darbam ar nākotnes versijas izstrādi.

"Google Glass" programma tika uzsākta 2013.gadā, un viedās brilles ASV tirgū maksāja 1 500 dolārus, savukārt 2014.gada vasarā tās bija pieejamas arī Lielbritānijā, kur to vidējā cena bija 990 britu mārciņas. Savukārt 2015.gada janvārī uzņēmums paziņoja, ka vairs nepieņems pasūtījumus, tādējādi liekot saprast, ka nelielā videokamera "Google Glass" tās pašreizējā formā ir mirusi. Iespējams, "Google" būs jānodarbojas ar neapmierinātie patērētāju nomierināšanu, jo viņi ir samaksājuši ievērojamu naudas summu, droši vien uzskatot, ka produkts nākotnē varētu attīstīties un izvērsties par kaut ko vairāk nekā pirmā versija.

Viedās brilles ļauj iegūt informāciju nelielā ekrānā virs labās acs, uzņemt fotoattēlus un video, kā arī saņemt norādījumus pārbraucienos un ceļā. Vairāki tehnoloģiju blogeri savulaik bija izteikušies, ka nespējot iedomāties dzīvi bez šīs tehnoloģijas un to izmantojot pat dušā. Savukārt citi izteica bažas par privātumu un drošību. Atsevišķos bāros un restorānos tika aizliegs izmantot "Google Glass" viedās brilles.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti