Sietiņiezī notiks Lāčplēša dienai veltīts skrējiens

Kocēnu novada Sietiņiezī šodien notiks Lāčplēša dienai veltīts skrējiens un pirmā novada skriešanas seriāla "Sietiņieža cilpas 2016" kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana.

Skrējienā piedalīties aicināts ikviens interesents - gan skrējēji, gan nūjotāji - atbilstoši savām spējām un fiziskajai sagatavotībai.

''Distancē būs nevis atstarojošie mietiņi, kā iepriekšējos skrējienos, bet būs izvietotas sarkanbaltas svecītes un lāpas, kas iemarķē distanci. Un, protams, tā kā mums ir iepriekšējo posmu (pieci posmi) apbalvošana, tad ar LED lukturīšiem tiks izgaismoti arī koki un mežs, kā arī vieta, kur notiks apbalvošana. Varbūt kāds skries ar lāpu, kāds skries ar svecīti, bet kāds būs speciāli ģērbies,'' par īpašo, svētku noskaņu bagāto atmosfēru šī skrējiena laikā vairāk stāsta Kocēnu novada domes sporta pasākumu organizators Jānis Dainis.

Pasākumu organizators Jānis Dainis

  Skrējiens sāksies ar kopēju startu plkst. 18.40 stāvlaukumā pie Sietiņieža. Skriešana un nūjošana norisināsies pa 1,7 km garu apli, kas vedīs pa takām ar grants, grunts segumu, koku sakņu atklājumiem vai dabīgiem šķēršļiem.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Tautas sports
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti