«Lsm.lv» un «Pieci.lv» piedāvā «Supernovas» fināla alternatīvo tiešraidi

Svētdien, 28.februārī, Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2015" finālu varēs vērot īpašā alternatīvajā tiešraidē portālā "Lsm.lv" un Latvijas Radio 5 - "Pieci.lv".

Iesildošā raidījuma tiešraide sāksies plkst. 21. Tās laikā plānotas sarunas ar šova vadītājiem, žūrijas pārstāvjiem, finālistiem. "Supernova 2016" fināla laikā plkst. 21.25 "Transleiteris" tiešraidē komentēs ekrānā redzamo un iepazīstinās skatītājus ar spilgtākajiem internetā paustajiem viedokļiem un sociālo tīklu pērlēm. 

Šogad spraigos komentāros dalīsies arī mūzikas eksperts Edgars Raginskis no Latvijas Radio 3 - "Klasika". Būs arī videokomentāri no "Pieci.lv" "Ekspertu paneļa" un intervijas ar finālistiem no "Pieci.lv" ētera arhīva. Eksperti spriedīs, kurai dziesmai un izpildītājam būs gods pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Stokholmā, Zviedrijā. 

Viesi, intervijas un labākie tulkojumi kopā ar grupu "Transleiteris" - tas viss gaidāms konkursa "Supernova" alternatīvajā tiešraidē svētdien, 28.februārī, plkst. 21.20 portālā "Lsm.lv un Latvijas Radio 5 - "Pieci.lv".

Grupas "Transleiteris" dalībnieki ir divi dziesmu tulkotāji - Edžus Ķaukulis un Lauris Mihailovs.

Pirmo reizi LTV vēsturē LTV7 kanālā "Supernova" paralēli tiks pārraidīta ar surdotulkojumu, kā arī "Supernovas" fināla tiešraide tiks translēta arī Eirovīzijas konkursa oficiālajā mājas lapā.

Kā vēstīts, 28.februārī, plkst. 21.20 Latvijas Televīzijā būs skatāms konkursa "Supernova" fināls. Par iespēju Latviju pārstāvēt Eirovīzijā sacentīsies dziedātājs Justs, grupa "Catalepsia", grupa "MyRadiantU" un dziedātāja Marta Ritova.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti