«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki – Dominiks Lazdāns

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki.  

Skatītāji katru svētdienu līdz 24.aprīlīm raidījumā "Kas te? Es te!" varēs noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Šoreiz kopā ar Pukšu dzied Dominiks Lazdāns no Liepājas. Viņam ir seši gadi un viņš dzied jau no divu gadu vecuma. Pirmā lielākā uzstāšanās un pirmā uzvara bijusi konkursā ''Liepājas Cālis 2012''.

Dominiks ir arī viens no jaunākajiem dalībniekiem Ineses Galantes talantu konkursā. Dominikam patīk piedalīties dziedāšanas konkursos un pati “jaunākā uzvara” ir 2. vieta konkursā “Pērļu lietus”, kas norisinājās Liepājā.

Dominikam arī patīk zīmēt, līmēt un dejot sporta dejas! Kopā ar savu deju partneri viņš piedalījies dažādos konkursos un pat guvis “Grand Prix” balvas.

Dominiks dzied dziesmu  “Pūpēdis” ( R. Pauls/ G. Račs) .  

  

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti