«Kas te? Es te!» Pukša dziedāšanas svētku dalībnieki – grupa «LITTLE POPPY»

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma "Kas te? Es te!" varonis karavīrs Pukšs nolēmis sapulcināt mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - Pukša dziedāšanas svētki.

Skatītāji katru svētdienu līdz 24.aprīlīm raidījumā "Kas te? Es te!" varēja noskatīties kādu no priekšnesumiem, lai maijā Latvijas Sabiedrisko mediju portālā Lsm.lv balsotu par visiem pretendentiem.

Pateicoties skatītāju balsojumam, desmit labākie uzstāsies Pukša dziedāšanas svētkos, taču uz svētkiem tiks aicināti visi "Kas te? Es te!" draugi.

Aprīļa nogalē ar Pukšu dziedāja grupa “LITTLE POPPY”, kas izpildīja latviešu tautas dziesmu “Kas kaitēja nedzīvot” (skolotāja Gunta Stade). 

Grupas dalībnieki stāsta: “Mums ir četri un pieci gadi, bet diviem dziedātājiem jau palika seši gadi. Par godu Pukša dziedāšanas svētkiem mammas mūs kārtīgi sapucēja, un tā mēs pirmo reizi tikām pie skatuves tērpiem. Kopā dziedam jau divus gadus, esam uzstājušies Rīgā un vienu reizi Lietuvā. Esam draudzīgi, centīgi un pārliecināti, ka visi panākumi mums vēl priekšā!”

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti