Vegāns un sportists Ričards Ozols: Izsalkums ir tikai viena no emocijām

Iespējams, daudzi rīdzinieki šo trako puisi – mīnus 15 grādi, sniegputenis vai lietus – tas Ričardu Ozolu nespēj atturēt no sportošanas katru dienu. Dažreiz pat divas vai trīs reizes dienā. Aukstas dušas, īpaša norūdīšanās un meditācija – tas iemācījis aizmirst to, kas ir aukstums.

Ričards ir atšķirīgs no citiem ne tikai ar to, ka pat ziemas salā sporto puskails un pa Rīgu pat ziemā staigā vasarīgā T-kreklā tērpies. Viņš ir arī vegāns, turklāt ēd tikai vienu reizi dienā. Pats konsultējoties ar ārstiem, regulāri nododot asins analīzes, un ar veselību viss esot kārtībā. Turklāt par savu veselīgo dzīvesveidu esot izlasījis arī daudzas grāmatas.

“Izsalkums – tā ir viena no emocijām, kas manī vairs neeksistē,” atzīst neierastā dzīvesstila piekritējs. Tiesa gan, viņam mājās daudz vietas atvēlēts vitamīniem un uztura bagātinātājiem, kas ir neatņemama viņa dzīves sastāvdaļa.

Sākumā viņš sportojis zālē, taču tas ātri apnicis. “Man patīk būt ārā, svaigā gaisā,” par savu sportošanas stihiju stāsta Ričards.

“Esmu pasaules pilsonis,” atzīst Ričards, kurš jau vidusskolas pēdējās klasēs zinājis, ka vēlas daudz ceļot. Strādājot IT jomā, kas saistīta ar mobilo aplikāciju ražošanu, viņam nav noteiktas darba vietas – galvenais ir interneta pieejamība. Tāpēc tiek izmantota iespēja regulāri mainīt dzīvesvietas.

Dzīvojis Īrijā, Londonā, ASV, Vācijā, Spānijā. Tagad kādu brīdi viņš ir Rīgā, bet pēc tam domā doties uz Dienvidameriku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ikdienai
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti