Nominācijā «Zemi es mācos» Ziedoņa balvu saņem Jānis Nīmanis

Apbalvojums „Laiks Ziedonim” nominācijā "Zemi es mācos" par sasniegumiem latviskā saimniekošanā, komercdarbībā, kas balstīta Latvijas tautas resursos un tradīcijās pasniegts kalējam Jānim Nīmanim.

Nominācijas vizionāri -  Ēriks Hānbergs, Daina Bruņiniece, Baiba Mikāla, Aigars Rostovskis

Kā vēstīts, apbalvojums „Laiks Ziedonim” nominācijā „Bize” pasniegts Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktoram Andrim Vilkam, nominācijā "Rabarbers" par izciliem sasniegumiem darbā ar bērniem un jauniešiem sumināta skolotāja Ilga Ivanova no Zilupes.

Apbalvojumu „Laiks Ziedonim” zinātnes nominācijā „Taureņu uzbrukums” saņēmis fizikas doktors, Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes asociētais profesors Vjačeslavs Kaščejevs.

Apbalvojuma "Laiks Ziedonim" mērķis ir ik gadu apbalvot tās personības, kas ar savu izcilību, degsmi, sūtību, veiksmi, stāju un savpatību iedvesmojušas labāku Latviju. Apbalvojuma "Laiks Ziedonim" naudas balvu piešķir Borisa un Ināras Teterevu fonds. Apbalvojumu veido Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" kopā ar vizionāriem - cilvēkiem, kas pārredz nominācijas nozari un pārzina tās aktualitātes.

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti