Žilbinošā septiņu vārtu uzbrukuma futbolā Francija svin uzvaru pār Argentīnu
(papildināts)
Žilbinošā septiņu vārtu uzbrukuma futbolā Francija svin uzvaru pār Argentīnu (papildināts)
Jauniem talantiem bagātā Francijas izlase spilgtā un žilbinošā uzbrukuma futbolā sestdien Kazaņā ar 4:3 uzvarēja Argentīnu un iekļuva Pasaules kausa ceturtdaļfinālā. Vadībā otrajā puslaikā pabija abas komandas, līdz franči iesita trīs vārtus pēc kārtas un no zaudētājiem nostiprinājās drošā vadībā. Divus vārtus uzvarētājiem otrajā puslaikā guva 19 gadus vecais Kilians Mbape.
Kristiāns Girvičs: Sākas milžu cīņas par izdzīvošanu
Pēc vienas dienas atpūtas Pasaules kauss turpinās ar interesantākajiem notikumiem – izslēgšanas mačiem, kur komandām jau katra neveiksme būs liktenīga. Sestdien astotdaļfinālu ievadā mūs gaida īsta futbola klasika Francija – Argentīna, bet vakara mačā tiksies Urugvaja un Portugāle.
12 skaistākie vārtu guvumi futbola Pasaules kausa grupu kārtā
Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā noslēgusies grupu kārta, kas izvērtās rezultatīva, komandām tikai vienu maču aizvadot bez vārtu guvuma. Ar skaisti iesistiem vārtiem futbolisti iepriecināja skatītājus dažādās situācijās, kas ir tā vērtas, lai tās redzētu vēl un vēl.
Pirmo reizi 36 gados Pasaules kausa izslēgšanas turnīrs risināsies bez Āfrikas komandām
Senegālas futbola izlase ceturtdien grupu kārtas noslēgumā neiekļuva astotdaļfinālā, un pirmo reizi kopš 1982.gada Pasaules kausa finālturnīra otrais posms risināsies bez Āfrikas valstsvienību dalības. Lai gan vairāku Āfrikas valstu nacionālajās izlasēs spēlē pasaules līmeņa zvaigznes, viņu piedalīšanās nepalīdzēja komandām pārvarēt finālturnīra priekšsacīkšu barjeru.