(papildināts)
Horvātijas futbolisti 11 metru sitienu drāmā sarūgtina krievus, spēlēs pusfinālā (papildināts)
Pēdējo ceļazīmi uz Pasaules kausa pusfinālu izcīnīja Horvātijas valstsvienība, kas sestdien Sočos 11 metru sitienu sērijā nodrošināja uzvaru pār Krievijas futbola izlasi. Pēc pagarinājuma rezultāts spēlē bija neizšķirts 2:2, tādēļ uzvarētāja noteikšanā par izšķirošiem kļuva 11 metru sitieni, kuros ar 4:3 pārāka bija Horvātijas izlase.
Kristiāns Girvičs: «Tumšo zirdziņu» vienreizējā izdevība
Pasaules kausa pārsteidzošie rezultāti nozīmē, ka finālmačā par čempionu titulu cīnīsies arī kāda no valstsvienībām, kas pirms čempionāta netika minētas galveno favorītu vidū. Atdzimusī Anglija sestdien ceturtdaļfinālā mērosies spēkiem ar pārsteidzošo Zviedriju, bet mājiniece Krievija sacentīsies ar zvaigžņoto Horvātiju. Piektdien noskaidrojās, ka otrā pusfinālā tiksies Francija un Beļģija.
Ibrahimovičs un Bekhems noslēdz derības par Zviedrijas-Anglijas spēli
Zviedrijas rezultatīvākais vārtu guvējs Zlatans Ibrahimovičs un bijušais Anglijas izlases kapteinis Deivids Bekhems vienojās par draudzīgu derību nosacījumiem, katrs atbalstot savu favorītu sestdien gaidāmajā Pasaules kausa ceturtdaļfināla spēlē. Zviedrijas un Anglijas izlašu spēle Samarā sāksies plkst. 17 un tiešraidē to varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.
Japānas futbolisti pēc katras spēles sakopuši ģērbtuves, līdzjutēji - tribīnes
Japānas futbola izlase pēc katras spēles Pasaules kausa izcīņā pati sakopa komandas ģērbtuves, bet pēc pēdējā mača atstāja arī pateicības zīmīti, pastāstīja turnīra preses dienesta vadītājs Antons Lisins. Savukārt Japānas līdzjutēji gādāja, lai tīras un kārtīgas pēc viņu atbalstītās komandas spēlēm paliktu stadiona tribīnes.