Izslēgšanas turnīrs
A grupa
Dominikāna
6
Itālija
5
Angola
4
Filipīnas
3
B grupa
Serbija
6
Puertoriko
5
Dienvidsudāna
4
Ķīna
3
C grupa
ASV
6
Grieķija
5
Jaunzēlande
4
Jordānija
3
D grupa
Lietuva
6
Melnkalne
5
Ēģipte
4
Meksika
3
E grupa
Vācija
6
Austrālija
5
Japāna
4
Somija
3
F grupa
Slovēnija
6
Gruzija
5
Kaboverde
4
Venecuēla
3
G grupa
Spānija
6
Brazīlija
5
Kotdivuāra
4
Irāna
3
H grupa
Kanāda
6
Latvija
5
Francija
4
Libāna
3
– Pirmās un otrās vietas ieguvēji katrā grupā, ņemot līdzi visu spēļu rezultātus, turpinās cīņu par 1.-16. vietu.
– Trešās un ceturtās vietas ieguvēji katrā grupā, ņemot līdzi visu spēļu rezultātus, turpinās cīņu par 17.-32. vietu.
I grupa
Serbija
6
Dominikāna
6
Itālija
5
Puertoriko
5
J grupa
ASV
6
Lietuva
6
Melnkalne
5
Grieķija
5
K grupa
Slovēnija
6
Vācija
6
Austrālija
5
Gruzija
5
L grupa
Kanāda
6
Spānija
6
Brazīlija
5
Latvija
5
– Labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam un turpinās cīņu par 1.-8. vietu.
– Pēdējās komandas tiks klasificētas no 9.-16. vietai.
Cīņa par 17.-32.vietu
M grupa
Angola
4
Dienvidsudāna
4
Filipīnas
3
Ķīna
3
N grupa
Ēģipte
4
Jaunzēlande
4
Jordānija
3
Meksika
3
O grupa
Japāna
4
Kaboverde
4
Venecuēla
3
Somija
3
P grupa
Francija
4
Kotdivuāra
4
Irāna
3
Libāna
3
Vēl top
Finālturnīra grupu kārta
A grupa | S | U | Z | N | GV | ZV | +/- | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Urugvaja
URU
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 9 |
Krievija
RUS
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 |
Saūda Arābija
KSA
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 7 | -5 | 3 |
Ēģipte
EGY
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
B grupa | S | U | Z | N | GV | ZV | +/- | P |
Spānija
ESP
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 5 |
Portugāle
POR
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 5 |
Irāna
IRN
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Maroka
MAR
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 |
C grupa | S | U | Z | N | GV | ZV | +/- | P |
Francija
FRA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 7 |
Dānija
DEN
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 5 |
Peru
PER
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Austrālija
AUS
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
D grupa | S | U | Z | N | GV | ZV | +/- | P |
Horvātija
CRO
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 9 |
Argentīna
ARG
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 |
Nigērija
NGA
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 4 | -1 | 3 |
Islande
ISL
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
E grupa | S | U | Z | N | GV | ZV | +/- | P |
Brazīlija
BRA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 7 |
Šveice
SUI
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 5 |
Serbija
SRB
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | -2 | 3 |
Kostarika
CRI
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
F grupa | S | U | Z | N | GV | ZV | +/- | P |
Zviedrija
SWE
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 6 |
Meksika
MEX
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 6 |
Koreja
KOR
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 |
Vācija
GER
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | -2 | 3 |
G grupa | S | U | Z | N | GV | ZV | +/- | P |
Beļģija
BEL
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 9 |
Anglija
ENG
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 6 |
Tunisija
TUN
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 8 | -3 | 3 |
Panama
PAN
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 11 | -9 | 0 |
H grupa | S | U | Z | N | GV | ZV | +/- | P |
Kolumbija
COL
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 6 |
Japāna
JPN
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
Senegāla
SEN
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 |
Polija
POL
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 | -3 | 3 |