Horvātijas futbola izlases treneris: Ņemot vērā apstākļus mājās, paveicām brīnumu
Horvātija pēc iedzīvotāju skaita ir otrā mazākā valsts, kas spējusi sasniegt Pasaules kausa finālu, tomēr tik nozīmīgu panākumu komanda guva nevis futbola attīstībai labvēlīgu apstākļu dēļ, bet gan drīzāk spītējot to trūkumam. Horvātijas valstsvienības galvenais treneris Zlatko Daličs atzina, ka otrā vieta Pasaules kausa izcīņā ir brīnums, kam vajadzētu lietas pavērst uz labo pusi, vēstīja aģentūra "Reuters". 
Piesardzīgā Francijas izlase triumfē sešu vārtu Pasaules kausa finālā
Piesardzīgā spēles taktika neliedza Francijas futbolistiem svētdien rezultatīvā finālā Maskavā ar 4:2 pārspēt titula mača debitantus horvātus un otro reizi vēsturē izcīnīt Pasaules kausu. Franči atkārtoja panākumu, ko līdz šim vienīgo reizi spēja sasniegt mājās pirms 20 gadiem. 
Kristiāns Girvičs: X stunda ir klāt – Francija vai Horvātija?
Svētdien jau laikus jāieņem vieta pie TV ekrāniem, lai no plkst. 18 vērotu četrgades galveno sporta maču – Pasaules kausa finālspēli futbolā. Pēc mēnesi ilga futbola maratona visu distanci līdz galam ir veikušas un čempionu titulu izspēlēs Francijas un Horvātijas valstsvienības.
Beļģijas futbolisti uzvar angļus, pirmoreiz iegūst trešo vietu Pasaules kausā
Priekšpēdējā spēlē Pasaules kausa finālturnīrā Beļģijas izlase sestdien Sanktpēterburgā ar 2:0 pārspēja Anglijas futbolistus un pirmo reizi valstsvienības vēsturē izcīnīja finālturnīrā 3.vietu. Pa vieniem vārtiem beļģi guva katrā puslaikā, sarūgtinot turnīra lielāko daļu labi aizvadījušo jauno Anglijas izlasi.
A grupa P
Urugvaja URU
9
Krievija RUS
6
Saūda Arābija KSA
3
Ēģipte EGY
0
B grupa P
SPĀNIJA ESP
5
Portugāle POR
5
Irāna IRN
4
Maroka MAR
1
C grupa P
Francija FRA
7
Dānija DEN
5
Peru PER
3
Austrālija AUS
1
D grupa P
Horvātija CRO
9
Argentīna ARG
4
Nigērija NGA
3
Islande ISL
1
E grupa P
Brazīlija BRA
7
Šveice SUI
5
Serbija SRB
3
Kostarika CRI
1
F grupa P
Zviedrija SWE
6
Meksika MEX
6
Koreja KOR
3
Vācija GER
3
G grupa P
Beļģija BEL
9
Anglija ENG
6
Tunisija TUN
3
Panama PAN
0
H grupa P
Kolumbija COL
6
Japāna JPN
4
Senegāla SEN
4
Polija POL
3