Beļģija pārspēj Angliju, abām futbola valstsvienībām iekļūstot astotdaļfinālā

Beļģijas futbola valstsvienība ceturtdien pēdējā grupas spēlē ar 1:0 uzvarēja Angliju, abām vienībā iekļūstot astotdaļfinālā. Gan Beļģija, gan Anglija bija grantējusi vietu labāko 16 komandu vidū jau pirms pēdējās grupas spēļu kārtas.

Beļģija astotdaļfinālā ar tiksies ar Japānu, bet Anglija spēkosies ar Kolumbijas izlasi.

Paralēlajā spēlē simboliskā cīņā Tunisija ar 2:1 pārspēja Panamu, ieņemot trešo vietu apakšgrupā.

Mača ievadā teicam iespēja gūt vārtus bija beļģiem, kad bumbu uz vārtu līnijas apturēja laukuma spēlētājs.

Anglija izglābjas no vārtu zaudējuma

Lai gan abas izlase jau grantējušas vietu labāko astoņpadsmit komandu vidū, spēle ritēja aktīvi, abām komandām cenšoties atklāt rezultātu.

Pēc neilga brīža abu komandu iniciatīva nedaudz noplaka, taču izteikta laika vilcināšana nebija manāma.

Puslaikam ritot uz beigām, aktīvāk ar bumbu spēlēja angļi. Viņiem izdevās arī vairāki bīstami uzbrukumi, taču rezultāts puslaikā bija tāds pats kā spēles sākumā.

Otrā puslaika ievadā teicamu iespēju sev nokārtoja beļģu uzbrucējs Adnans Januzajs, kurš pēc pretinieka apspēlēšanas ar teicamu šāvienu pārspēja angļu vārtsargu Džordanu Pikfordu.

Januzajs gūst vārtus

Spēles turpinājumā, spēlētājiem cīnoties par gaisā esošu bumbu, savainojumu guva beļģu aizsargs Tomass Vermālens, kuram tika pārsista uzacs. Lai gan sākumā bija manāma asiņošana, pēc ārsta palīdzības spēlētājs bija spējīgs tupināt cīņu.

Vermālens cieš gaisa divcīņā

Teicama iespēja izlīdzināt rezultātu bija Markusa Rešfordam, taču viņa centieni apspēlēt vārtsargu lidoja ārpus laukuma.

Rešfords neizmanto iespēju

Gan Anglijai, gan Beļģijai pēc divām spēlēm bija divas uzvaras un identiska gūto, zaudēto vārtu attiecība – 8:2.