Prombraucēju duelī Tunisijas futbolisti pieveic Panamas izlasi

Abām komandām pēdējā spēlē Pasaules kausa finālturnīrā Tunisijas futbolisti ceturtdien Saranskā ar 2:1 pārspēja Panamas izlasi un ieguva 3.vietu G apakšgrupā. Pirms atvadu mača abām komandām vairs nebija izredžu uz tikšanu astotdaļfinālā.

Savā pirmajā uzbrukumā ar sitienu pa vārtiem Panamas izlase izvirzījās vadībā - tobrīd ritēja jau 37.minūte. Līdz tam spēle lielākoties bija laukuma vidū ar daudz neprecīzām piespēlēm un Tunisijai neko nepalīdzēja arī daudz augstāks bumbas pārvaldīšanas rādītājs.

Panamieši atklāj rezultātu

Pēc Hosē Luisa Rodrigesa sitiena bumba skāra Tunisijas pussargu Jasinu Meriahu un, mainījusi lidojuma virzienu, ielidoja vārtos. Neko nespēja līdzēt Aimens Matluti - jau trešais vārtsargs Tunisijas izlasē trijās spēlēs Pasaules kausa grupā.

Meriahs netīkamā veidā iekļuva Pasaules kausa vēsturē, tiekot pie finālturnīros 50. vārtu guvuma, kad spēlētājs iesitis bumbu savos vārtos. Finālturnīrā Krievijā tas ir devītais gadījums, kad spēlētājs bumbu raidījis savas komandas vārtos.

Fahredins ben Jusefs sit mazliet garām Panamas vārtiem

Tunisieši bija tuvu revanšam 39.minūtē, kad pēc Fahredina ben Jusefa sitiena ar galvu bumba aizlidoja cieši gar vārtu tālo stabu.

Tunisijas valstsvienība panāk izlīdzinājumu

Lieliska izspēle Tunisijas izlasei izdevās 51.minūtē - Vahbi Hazri piespēlēja vārtu priekšā izskrējušajam ben Jusefam un rezultāts kļuva 1:1.

Tunisijas vārtsargs glābj pēc Fahredina ben Jusefa sitiena

Pāris minūtes vēlāk ben Jusefam bija laba iespēja izvirzīt Tunisiju vadībā, bet ar kāju viņa sitienu pamanījās atvairīt vārtsargs Haime Penedo.

Bumbu pēc panamieša Barsenasa sitiena aptur vārtsarga seja

Savukārt 64.minūtē Tunisijas vārtsargs Aimens Matluti izgājienā pie soda laukuma līnijas ar seju atvairīja Edgara Barsenasa sitienu.

Vahbi Hazri izvirza Tunisiju vadībā

Otrā puslaika vidū izpaudās Tunisijas izlases pārākums piespēļu ātrumā un kvalitātē, kas ļāva Hazri 66.minūtē no tuvas distances gūt otros vārtus.

Paralēli spēlē Kaļiņingradā beļģi ar 1:0 pārspēja Angliju un ieguva pirmo vietu grupā. Abas komandas jau pirms pēdējās spēles grupā bija garantējušas dalību astotdaļfinālā. Beļģi izslēgšanas pirmajā kārtā tiksies ar Japānas izlasi, Anglijas pretinieki būs kolumbieši.

Līdz ar G grupas pēdējiem mačiem Pasaules kausa finālturnīrā noslēdzās grupu kārta. Priekšsacīkstēs 32 valstsvienības bija sadalītas astoņās grupās, kur katra izlase aizvadīja trīs spēles. Pa divām labākajām katras grupas komandām pēc apļa izspēles nonāca astotdaļfinālā un cīņu par trofeju turpinās izslēgšanas turnīrā.

Pasaules kausa ieguvēji kļūs zināmi 15.jūlijā finālspēlē Maskavā, bet līdz tam spēles risinās 11 Krievijas pilsētu 12 stadionos. Pasaules kausa izcīņas spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.