Flaksis uzvar SEB MTB maratona posmā un nostiprinās vadībā kopvērtējumā

"Rietumu-Delfin" komandas pārstāvis Andžs Flaksis svētdien Cēsīs uzvarēja SEB kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratona sestajā posmā un nostiprinājās vadībā kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija. Līdz sezonas noslēgumam atlicis vēl viens posms.

Flaksis 56 kilometrus sporta distancē veica vienā stundā, 50 minūtēs un 51 sekundē, kas viņam ļāva par 41 sekundi apsteigt savu komandas biedru Kristu Neilandu, kurš finišēja otrais. Trešo vietu ieņēma vēl par piecām sekundēm lēnākais Igors Prokofjevs ("Trek Team").

Sezonā aizvadītajos sešos posmos Flaksis izcīnīja otro uzvaru un kopvērtējumā ir līderis ar 3996 punktiem. Par 53 punktiem mazāk ir otrās vietas īpašniekam Neilandam.

Sieviešu konkurencē Cēsīs ātrākā sporta distancē bija Katrīna Jaunslaviete, kura trasē pavadīja divas stundas, 16 minūtes un 13 sekundes. Otrās vietas ieguvēja un kopvērtējuma līdere igauniete Grēte Steinburga viņai zaudēja 35 sekundes.

Īsākajā 40 kilomeru distancē vīriešiem uzvarēja Jānis Ozols, turpretim sievietēm ātrākā bija Justīne Brūvere.

Seriāla sezonas noslēguma posms paredzēts 28.septembrī Tukumā.