Latvijā
Ārvalstniekiem par Latviju joprojām ir ļoti dažādas versijas; vienota tēla nav
Ārvalstniekiem ir ļoti dažādas versijas par to, kas ir Latvija, jo kopīga vienota tēla joprojām nav. To gan neesot tik vienkārši izveidot, jo par to atbildīgas vairākas institūcijas. Ārzemnieki visbiežāk Latvijas tēlu sasaista ar savām interesēm. Piemēram, sporta entuziasti zina, ka pie mums ir labi basketbolisti kā Kristaps Porziņģis. Latvijas Institūtā uzskata, ka nav vajadzības visām cilvēku grupām uzspiest savu vienotu tēlu.
Šuplinska rosina augstskolā budžeta vietās uzņemt tikai skolēnus ar atzīmēm virs 7
Izglītības ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija) rosina no nākamā mācību gada paaugstināt uzņemšanas prasības augstskolās, nosakot, ka par valsts naudu studēt drīkstēs vien tie, kuriem vidējā atzīme būs vismaz 7 balles, kā arī nebūs nevienas nesekmīgās atzīmes. Studenti bažījas, ka tas augstāko izglītību padarīs nepieejamu.
Jelgavas skolēni pirms valsts svētkiem iestudē uzvedumu par laikmetu un varonību
Gaidot Latvijas valsts 101. dzimšanas dienu, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas audzēkņi iestudējuši uzvedumu “Laikmets un varonība Latvijas tautas vēstures stāstā”. Saturu gandrīz stundu garajai izrādei skolēni kopā ar režisori veidojuši paši, pētot gan vēstures grāmatas, gan dienasgrāmatas un romānus.     
Daugavpilī jaunie tramvaji vēl aizvien nekursē
Uzņēmums “Daugavpils satiksme” ir saņēmis septiņus no astoņiem jaunajiem zemās grīdas tramvaju vagoniem no lietuviešu kompānijas, kas pērn ar uzņēmumu noslēdza gandrīz 5 miljonu vērtu līgumu par tramvaju piegādi. Piegādes termiņš beidzās šā gada jūlijā, taču pēdējais vagons joprojām nav saņemts. Krievijā ražotie tramvaji pilsētas ielās pagaidām nekursē.       
Kā izskatīsies izgaismotais Brīvības piemineklis?
Seši gari masti ar prožektoriem, kas no visām pusēm izgaismos Brīvības pieminekli, taču būs nemanāmi apkārtējā vidē un nespīdēs acīs garāmgājējiem. Tāda ir arhitekta un gaismas mākslinieku iecere sarežģītajam mūsu brīvības simbola izgaismošanas projektam. 
Nepanākot prasību izpildi, «Saskaņa» nepiedalīsies Rīgas domes sēdēs
Nesaskaņas Rīgas domē vēršas plašumā. Partija “Saskaņa” apturējusi darbu koalīcijā un nepiedalīsies domes sēdēs, līdz partija “Gods kalpot Rīgai” (GKR) piekritīs, ka ietekmīgie amati jāatstāj vicemēram Vadimam Baraņņikam un Aleksejam Rosļikovam no tā sauktās Neatkarīgo deputātu frakcijas.
CVK atļauj parakstu vākšanu par 13. Saeimas atsaukšanu
Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) ceturtdien, 14.novembrī, atļāva sākt parakstu vākšanu par 13. Saeimas atsaukšanu, informēja CVK. Parakstu vākšanai reģistrēja gan biedrības "Varu Latvijas tautai", gan Centra partijas iniciatīvu.
Vai privātu uzņēmumu nosaukumu līdzība valsts iestādēm maldina iedzīvotājus?
Privāti uzņēmumi, kuru nosaukumi līdzinās valsts iestāžu nosaukumiem, var maldināt – šādas bažas pauda Latvijas Radio klausītāji. Gan patērētāju tiesību sargi, gan politiķi problēmu apzinās, bet par risinājumu viedokļi dalās - daži gatavi diskutēt par regulējuma izmaiņām, citi norāda uz sabiedrības izglītošanu.
Jaunākie
Interesanti