Latvijā
Ludzā jūnijā 4 sūdzības par telefonkrāpniekiem; lielākā izkrāptā summa – teju 700 eiro
Pēdējā laikā vairākas lielākās Latvijas komercbankas brīdinājušas iedzīvotājus neiekrist krāpnieku nagos. Viltvārži, uzdodoties par bankas darbiniekiem, zvana klientiem, lai it kā novērstu kādu problēmu personas kontā, un lūdz apstiprināt pieslēgšanos ar “Smart ID” programmu. Policijā Ludzā pagājušajā mēnesī iesniegtas četras sūdzības, un lielākā izkrāptā summa ir teju 700 eiro.
Madlienā piedāvā iegādāties muižu par 1 eiro
Lai kļūtu par muižnieku, pietiek ar vienu eiro. Tieši par šādu summu tiek tirgota Lielā muiža Ogres novada Madlienas pagastā. Muižas īpašnieks gan norāda, ka minētā summa ir tikai juridiska formalitāte. Nākamajam īpašniekam jāapliecina, ka viņam pieejami pietiekoši daudz līdzekļu, lai seno ēku rekonstruētu. 
Rīgā koplietošanai pieejami 100 jauni elektroauto
Latvijā pa ceļiem brauc aptuveni 700 elektroautomobiļi, bet tagad tiem pievienojas vēl 100. Šos videi draudzīgos auto ikviens interesents varēs rezervēt ar lietotnes palīdzību un braukt ar tiem ikdienas gaitās. Projekts īstenots ar valsts attīstības finanšu institūcijas “Altum” zaļās programmas aizdevuma palīdzību.   
Viļakā pabeigti ceļa pārbūves darbi
Viļakā pabeigti pārbūves darbi uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Keišiem līdz Kiras upei (59,60.-63,04. km), informēja valsts AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
NEPLP: Kiseļevs faktisko kontroli par «RT» nodrošina, pateicoties Putina parakstītam dekrētam
Eiropas Savienības (ES) Padomes sankciju saraksta iekļautais Dmitrijs Kiseļevs faktisko kontroli pār "RT" ("Russia Today") televīzijas programmām nodrošina, pateicoties Krievijas Federācijas prezidenta Vladimira Putina parakstītam dekrētam, ar kuru savulaik sākta "RT" īpašnieka - uzņēmuma "RIA Novosti"- likvidācija, norādīts medijiem izplatītajā Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) paziņojumā. 
«Sustento» rosina: darbiniekiem ar invaliditāti darbs jāuzsaka trīs mēnešus pirms atlaišanas
Lai veicinātu personu ar invaliditāti nodarbinātību, no Darba likuma būtu jāizslēdz norma, kas daļā gadījumu aizliedz atlaist šādas personas, par to otrdien, 7. jūlijā, diskutēja Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā. Tomēr likumā jāiekļauj citas normas šo personu aizsardzībai. Par labākajiem komisija atzina personu ar invaliditāti sadarbības organizācijas "Sustento" sagatavotos priekšlikumus. Viens no tiem bija atlaišanas gadījumā dot darbiniekam trīs mēnešus laika atrast citu darbu. Vienlaikus zināms, ka "Sustento" turpinās vadīt Gunta Anča.
Valsts kontrole: Dati par lūšu un vilku skaitu Latvijā – maldinoši; apšauba medību limitus un kritizē uzraudzību
Eiropas nozīmes īpaši aizsargājamo sugu –  lūšu, vilku –  un briežu dzimtas (pārnadžu) dzīvnieku medību limiti Latvijā tiek noteikti, ņemot vērā dzīvnieku skaitu. Tomēr šī informācija dažādos datu avotos atšķiras, piemēram par lūšiem līdz pat astoņām reizēm. Tas dod iespēju ar datiem manipulēt, īpaši –  pieņemot lēmumus par sezonā nomedījamo dzīvnieku skaitu, revīzijā secinājusi Valsts kontrole (VK).
Jaunākie
Interesanti