Sports / Hokejs
Augstās elektrības izmaksas apdraud ledus haļļu eksistenci un hokeja attīstību (papildināts)
Jaunā hokeja sezona ir sākusies ar bažām – augstās elektrības cenas kļūs par nepārvaramu šķērsli daudzām ledus hallēm, ja vien jau drīzumā netiks rasts risinājums valdības līmenī. Jau tagad visās ledus hallēs ir paceltas ledus īres izmaksas, taču tās ne tuvu nesedz lielos izdevumus, raidījumā "Rīta Panorāma" pauda Latvijas Ledus haļļu asociācijas vadītājs Ēriks Miļuns.
Koziols: Starptautiskā Hokeja federācija par Krievijas un Baltkrievijas atgriešanos varētu diskutēt, lēmumus nepieņems
Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) kongresā ir iespējamas diskusijas par kārtību, kā Krievija un Baltkrievija varētu atgriezties starptautiskajā sacensību apritē, bet nekādus lēmumus par to nepieņems, jo attiecīgs jautājums nav iekļauts dienaskārtībā, Latvijas Radio trešdien pastāstīja IIHF padomes loceklis Viesturs Koziols. 
Jaunā sezona iezīmē būtiskas izmaiņas Latvijas hokeja ainavā
Latvijas hokejā atkal pienācis brīdis, kad pašmāju spēcīgākajam čempionātam pievērš pastiprinātu uzmanību. Pēc tam, kad bija skaidrs, ka Rīgas "Dinamo" dalība agresorvalsts līgā būtu vairāk nekā nepieņemama, tas atgrieza dienaskārtībā virkni jautājumu.
Hokejisti nereti ļaujas maldu ceļiem, sporta veidā jāmeklē ceļi uz izglītību un labāku spriestpēju 
Hokejs kā neviens cits sporta veids pēdējos mēnešos nonācis sabiedrības krustugunīs. Pie vainas ir vairāku vadošo hokejistu un treneru lēmumi turpināt darba gaitas agresorvalstī Krievijā. Lai arī sabiedrība savu nosodījumu neaiztaupīja, pašā hokeja vidē teju nevienam par kolēģu izvēlēm nav bijis nekas kritisks bilstams, kas vedina uzdot jautājumus par vidējo spriestspējas līmeni Latvijas hokejā.
Svarīgākais šobrīd