Spēle par 3. vietu
Krievija
3 - 2 (S)
Sports / Hokejs
Latvijas izlase atkritusi uz desmito vietu neoficiālajā hokeja čempionāta spēka reitingā
Latvijas hokeja valstsvienība ceturtdien pēc veiksmīgā spēlēs sākuma atzina Čehijas pārākumu, ar 3:6 zaudējot pasaules hokeja čempionāta grupas spēlē. Pēc šī mača Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) publicētajā spēka rangā Latvijas izlase noslīdējusi par divām vietām un atkal ieņem desmito pozīciju, liecina IIHF. Čempionāta spēka reitings ir vairāk domāts izklaidei, nevis saistīts ar oficiālo pasaules rangu.
Zviedrijas hokejisti zibenīgi izrēķinās ar austriešiem, uzvar arī Kanāda
Pārliecinošu uzvaru pasaules čempionātā Latvijas pārstāvētajā grupā ceturtdien guva Zviedrijas izlase, kas Bratislavā ar 9:1 uzveica Austriju. Zviedri jau 8.minūtē bija vadībā ar 4:0, praktiski neatstājot pretiniekiem izredzes. Otrā grupā Košicē kanādieši ar 5:2 bija pārāki par Francijas valstsvienību.
Hokeja izlases treneris Masaļskis: Neveiksmīgā tradīcija pret Čehiju reiz jālauž
{module id="media" action="itemgallery" itemid="2019-05-520079"}Čehija ir hokeja lielvalsts ar daudziem labiem spēlētājiem, kas pasaules čempionātā pulcējusi spēcīgu sastāvu, tomēr pirms spēles ceturtdien pret Latviju abām komandām ir vienādas izredzes cīņā par ceturtdaļfinālu, uzskata valstsvienības treneris Edgars Masaļskis. Viņš sagaida, ka tiks lauzta nelāgā tradīcija Latvijas izlasei visās spēlēs pret Čehiju pasaules čempionātos zaudēt.
Rīgā spēlējušais Sedlāčeks: Latvieši ir vieni no hokejam vislojālākajiem faniem pasaulē
Latvijā hokejs ir sporta veids numur viens un vietējie līdzjutēji ir tik lojāli savai iecienītajai spēlei, kā reti kur citur pasaulē, uzskata Rīgas "Dinamo" četras sezonas aizvadījušais vārtsargs Jakubs Sedlāčeks. Latvijā viņš atrada arī sev sievu, tādēļ ceturtdien abu valstsvienību spēlē pasaules čempionātā nepārdzīvos par jebkuru rezultātu, rakstīja Čehijas avīze "Lidove noviny".
Latvijas un Čehijas hokejisti tiksies abām komandām svarīgā cīņā par ceturtdaļfinālu
Latvijas hokeja izlasei ceturtdien vakarā Bratislavā gaidāms ļoti svarīgs mačs, jo pasaules čempionātā jātiekas ar iepriekš neuzveikto Čehijas valstsvienību, kas atrodas latviešu kārotajā 4.vietā apakšgrupā. Šī ir pēdējā pozīcija grupā, kas ļaus iekļūt ceturtdaļfinālā. Čehi šajā turnīrā pulcējuši ļoti spēcīgu sastāvu ar vairākiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem.
Merzļikins paraksta viena gada līgumu ar Kolumbusas «Blue Jackets»
Latvijas hokeja valstsvienības vārtsargs Elvis Merzļikins parakstījis viena gada līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Kolumbusas „Blue Jackets”, ziņo klubs. Iepriekš Merzļikins martā bija noslēdzis vienošanos ar vienību līdz sezonas beigām, taču tagad spēlētājam ir pilnvērtīgs līgums nākamajai sezonai.
Latvijas hokeja valstsvienība pēc uzvaras pakāpusies neoficiālajā spēka rangā
Latvijas hokeja valstsvienība pēc trim aizvadītām spēlēm pasaules čempionātā pakāpusies par divām pozīcijām un ierindota astotajā vietā neoficiālajā turnīra spēka rangā, liecina Starptautiskās Hokeja federācijas informācija. Čempionāta spēka reitings ir vairāk domāts izklaidei, nevis saistīts ar oficiālo pasaules rangu.
Izlases hokejists Marenis: Pret Čehiju jāliek pretim kaut ko tikpat nekaunīgu
Karjerā pirmos vārtus pasaules čempionātā spēlē pret Itāliju guvušais uzbrucējs Rihards Marenis sagaida Latvijas izlasei nopietnu pārbaudījumu nākamajā apakšgrupas mačā pret Čehiju, kur pretinieki varētu likt lietā arī kādus ne tik tīrus paņēmienus. Marenis intervijā Latvijas Televīzijai sacīja, ka vajadzētu čehiem kaut ko tikpat nekaunīgu likt pretim.