Sports / Hokejs
Hokeja federācijā gaida Rīgas «Dinamo» pēdējo jāvārdu dalībai Latvijas čempionātā
Latvijas čempionātā hokejā nākamajā sezonā piekritusi startēt komanda Rīgas "Dinamo", kas jau trenējas un aktīvi strādā jauna logo izveidē. Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka "Dinamo" oficiālu pieteikumu vēl nav iesniedzis, taču nav bažu par komandas iespējamu atteikumu.  
Izlases treneris Ābols: U-20 pasaules hokeja čempionātu visas komandas sāk vienādās pozīcijās
Latvijas U-20 hokejisti trešdien dosies uz pasaules čempionātu Kanādā, kur nebūs favorītu lomā, tomēr svarīgi ir atcerēties, ka visas komandas turnīra startā un katras spēles sākumā ir vienādās pozīcijās, sarunā Latvijas Radio atgādināja izlases galvenais treneris Artis Ābols. Neierastais turnīra norises laiks arī paver latviešiem lielākas iespējas sagādāt kādu pārsteigumu. 
NHL draftētais Ločmelis: Bostonas «Bruins» vēlas, lai audzēju muskuļu masu un kļūstu spēcīgāks
Jūlija sākumā Latvijas hokejists Dans Ločmelis tika izraudzīts Nacionālās hokeja līgas (NHL) jauno spēlētāju izvēles ceremonijā jeb draftā, kad tiesības uz viņu ar kopējo 119. numuru pieteica komanda Bostonas "Bruins". Hokejists uzreiz pēc tam devās atrādīties organizācijai jauno talantu attīstības nometnē, bet sarunā ar LSM.lv Ločmelis pastāstīja par drafta vakarā un pirmajā nometnē Bostonā pieredzēto.
Svarīgākais šobrīd