Sports / Hokejs
Beidz sapņot, sāc spēlēt – bērnus aicina Hokeja dienā bez maksas iepazīt spēli
Sporta klubi un ledus halles sestdien, 4. septembrī, daudzviet Latvijā sniegs iespēju ikvienam zēnam un meitenei vecumā līdz 12 gadiem pirmo reizi uzkāpt uz slidām un bez maksas izmēģināt hokeja spēli. Latvijas Hokeja federācijas (LHF) rīkotās Hokeja dienas dalībniekiem bez maksas būs nodrošināts nepieciešamais inventārs un treneri, lai uz ledus dotos droši un izbaudītu jaunu piedzīvojumu.
Latvijas hokejisti ceļā uz olimpisko Pekinu pēdējā periodā sagrauj ungārus. Galvenie notikumi (papildināts)
Drošu pārsvaru ar astoņām iemestām ripām iegūstot tikai pēdējā trešdaļā, Latvijas hokeja valstsvienība piektdien ar 9:0 pārspēja Ungārijas izlasi 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā un ar otro uzvaru turpināja ceļu pretim olimpiskajai ceļazīmei. Lai februārī postos uz Ķīnu, latviešiem svētdien būs nepieciešama uzvara pār Franciju.
Hokeja izlases treneris Vītoliņš pirms olimpiskā kvalifikācijas turnīra: Aizsardzība ir prioritāte
Latvijas hokeja izlase pēdējos treniņos gatavojas Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, kas Rīgā sāksies ceturtdien, 26. augustā. Valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš sarunā Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja, ka izlasē darbs turpinās katru dienu gan treniņos, gan sekojot pretinieku sniegumam, bet īpaša vērība jāpievērš aizsardzībai.