Merzļikina NHL hokeja komanda piedzīvo graujošu zaudējumu pret «Jets»

Graujošu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins un viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" komanda, kas savā laukumā ar 1:6 atzina Vinipegas "Jets" pārākumu.

Merzļikins atvairīja 21 no 27 metieniem jeb 77,8%.

Divas reizes latviešu vārtsargu pārspēja Tailers Tofoli, bet pa reizei ripu mājinieku vārtos nogādāja Vladislavs Namestņikovs, Nikolajs Ēlers, Logans Stenlijs un Kails Konors. "Blue Jackets" rindās vienīgais precīzais metiens Brendana Gaunsa rēķinā.

Elvis Merzļikins par Kolumbusas "Blue Jackets" spēli pret Vinipegas "Jets"
00:00 / 00:30
Lejuplādēt

Merzļikins pēc spēles sarunā ar žurnālistiem uzteica pretiniekus par prasmi tikt labās metiena pozīcijās, kā arī atzina, ka "Blue Jackets" hokejisti otrajā trešdaļā nerādīja labu spēli un nepalīdzēja arī pēdējā periodā uzlabotais sniegums.

Kolumbusas "Blue Jackets" - Vinipegas "Jets" spēles epiozdes

"Blue Jackets" ar 57 punktiem 68 spēlēs ieņem pēdējo – 16. – vietu Austrumu konferencē. Nākamo maču Kolumbusas vienība aizvadīs otrdien, kad viesos tiksies ar Detroitas "Red Wings".