Slovēnietes pirmajā puslaikā daudz vairāk uzbruka un 32. minūtē Sara Agreža izvirzīja mājinieces vadībā. Visus pārējos vārtus laukuma saimnieces guva pēc pārtraukuma, turklāt trīsreiz Latvijas vārtsardzi Sofiju Ņesterovu pārspējot septiņu minūšu posmā. Ar vārtu guvumiem izcēlās Lana Goloba, Špela Kolbla, Nina Kajzba, Kaja Korošeca un Lara Prašnikara, nodrošinot Slovēnijas izlasei ļoti pārliecinošu uzvaru.
Spēle sākās ar vairāk nekā stundas novēlošanos, un kavēšanās iemesls bija spēcīgs lietus, vēstīja Latvijas Futbola federācija.
Cīņā pret grupā nopietnākajām pretiniecēm Latvijas valstsvienībai bija jāiztiek bez septiņām sastāvā ierastām spēlētājām, tostarp pērnā gada Latvijas labākās futbolistes Olgas Ševcovas. Robus sastāvā radīja gan spēlētāju savainojumi, gan slimības un futbolistu mācības.
Jau otrdien, 4. jūnijā, Slokas stadionā Jūrmalā Latvijas futbolistes pret Slovēnijas izlasi būs mājinieču lomā.
Latvijas izlases pretinieces 2025. gada Eiropas kvalifikācijas C līgas grupā līdzās Slovēnijai ir Ziemeļmaķedonijas un Moldovas futbolistes. Pirmajās divās spēlēs aprīlī latvietes zaudēja Ziemeļmaķedonijai (3:4), bet pārspēja Moldovu (1:0). Savukārt grupas līderes slovēnietes ir uzvarējušas visās trijās aizvadītajās spēlēs.
Eiropas Futbola federāciju savienības (UEFA) jaunieviestajā kvalifikācijas sistēmā 51 valsts sieviešu izlases pretendē sadalīt 15 ceļazīmes uz finālturnīru, kur vieta jau ir garantēta rīkotājai Šveicei. Pēc spēlēm grupu kārtā dalību finālturnīrā garantēs pa divām spēcīgākajām četru A līgas grupu komandām. Vēl septiņas vakances sadalīs pārspēlēs, kur nonāks atlikušās A līgas izlases, kā arī spēcīgākās valstsvienības no B un C līgas. Pārspēles no C līgas iekļūs piecu grupu uzvarētājas un trīs labākās otrās vietas ieguvējas.
Tomēr C līgā izredzes tikt uz finālturnīru būs ļoti nosacītas pat labākajām komandām, jo pārspēles būs jāsāk pret spēcīgākās A līgas vienībām.
Kvalifikācijas spēles grupās noslēgsies jūlija vidū, savukārt pārspēles paredzētas no oktobra līdz decembrim.