Ervīns Grencis uzvar Super Bagiju klasē. Ervīns Grencis

LOK prezidenta amatā ievēlēts Raimonds Lazdiņš

Latvijas futbola izlase gatavojas Baltijas kausa izcīņai

Latvijas futbola izlase Baltijas kausa izcīņai gatavojas bez uzbrukuma līderiem

Gatavojoties Baltijas kausa izcīņai, treniņnometni sākusi Latvijas futbola izlase. Šoreiz valstsvienības galvenā trenera Paolo Nikolato rīcībā būs sastāvs ar vairākiem potenciālajiem debitantiem, tomēr itāļu speciālistam nāksies iztikt bez uzbrukuma līderiem.

Baltijas kausā, kas norisināsies no 8. līdz 11. jūnijam, piedalīsies četras valstis – Latvija, Igaunija, Lietuva un Fēru salas.

Gaidāmajos Baltijas kausa mačos Latvijas valstsvienībai būs jāiztiek bez uzbrukuma līderiem Vladislava Gutkovska un Jāņa Ikaunieka, kuri ārstē savainojumus. Itāļu speciālists Paolo Nikolato sastāvā iekļāvis sešus spēlētājus, kuri vēl nav debitējuši valstsvienībā. Turklāt divi no tiem izsaukti pirmo reizi.

Pirmoreiz uz izlasi uzaicināts vārtsargs Frenks Dāvids Orols. Lielā mērā tieši viņa sniegums ļāvis BFC "Daugavpils" Virslīgas tabulā atrasties ceturtajā pozīcijā.

"Tas nozīmē daudz. Teiksim tā – bērnības sapnis. Maziņš mērķis ir izpildīts, bet galvenais uzdevums ir palikt izlasē arī pēc tam," sarunā ar Latvijas Televīziju pirmo izsaukumu uz valstsvienību komentē Orols.

Tāpat pirmo reizi Latvijas izlases kreklu treniņnometnē "Valmiera FC" vilks pussargs Lūkass Vapne. Viņam šosezon seši gūti vārti un piecas  rezultatīvas piespēles.

Pēc ilgstoša traumu perioda valstsvienībā atgriezies Mārtiņš Ķigurs. Bet lieliskā noskaņojumā izlasē ieradies tās kapteinis Kristers Tobers, kura pārstāvētā "Grasshoppers" nupat pārspēlēs par vietas saglabāšanu Šveices Superlīgā otrajā spēlē 90. minūtē guva vārtus pret "Thun" un izcīnīja uzvaru divu spēļu summā ar 3:2. Tobers veica rezultatīvu piespēli izšķirošo vārtu guvumā. Un nosargāja vārtus neskartus pēdējās sekundēs.

Latvijas izlase Baltijas kausa izcīņu sāks 8. jūnijā ar maču pret Lietuvu, bet spēle par pirmo vai trešo vietu tiks aizvadīta 11. jūnijā.