Sports / Basketbols
Latvijas U-20 basketbolistes zaudē Čehijai un turnīru noslēdz 10. vietā
Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase svētdien Čehijā Eiropas čempionāta spēlē par devīto vietu ar 50:51 piekāpās mājiniecei Čehijas izlasei, noslēdzot turnīru desmitajā vietā, liecina organizatoru informācija. Tikmēr par Eiropas čempionēm tika kronētas Itālijas basketbolistes, kuras finālā ar 70:67 pārspēja Krievijas vienaudzes.
«Krastu mačs» konkursā pulcēs izcilus basketbola dankerus
Desmitajā diennakts basketbola Krastu mačā bumbas triekšanā grozā no augšas 17.augustā Rīgā pie Kongresu nama sacentīsies izcili dankeri, informēja organizatori. Dalībnieku vidū būs arī viens no šībrīža spilgtākajiem bumbas triecējiem grozā no augšas puertorikānis Isaija Rivera. 
Basketbola treneris Krūmiņš: Latvijā par mani intereses nebija
Varis Krūmiņš trenera gaitas atsāks Kazahstānas otrās spēcīgākās līgas komandā Atirau "Barsy" un vadīs jaunos spēlētājus, kas profesionāļu gaitām gatavojas basketbola internātā. Pieredzējušais speciālists Latvijas Radio pastāstīja, ka mājās darba piedāvājumu basketbolā viņam nav bijis.
Treneris Krauliņš kritisks par attieksmi pret vairākiem amata brāļiem Latvijā
Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība arvien ir bez galvenā trenera, jo pēc komandas pieticīga snieguma Eiropas čempionāta finālturnīrā no amata atkāpās Mārtiņš Zībarts. Basketbola trenera arodā vairāk nekā 50 gadu nostrādājušais Armands Krauliņš saskata, ka Latvijā netiek pienācīgi izmantoti visi vietējo treneru resursi, lai gan speciālisti iepriekš ir guvuši panākumus.
Vairākas Latvijas jauniešu basketbola izlases izkrīt no elites. Vai tikai nejaušība?
Neveiksmīgi vasara izvērtusies Latvijas basketbolā - vairākas jauniešu un junioru vecuma izlases ne tikai nespēja iepriecināt līdzjutējus ar labiem rezultātiem, bet arī pēc zaudējumu sērijām šķīrās no vietas Eiropas čempionātu spēcīgāko komandu elitē. Likumsakarīgs ir jautājums, vai tas norāda uz kļūdām Latvijas basketbola sistēmā?
Blūms atgriežas «VEF Rīga»
Basketbola klubs “VEF Rīga” parakstījis līgumu ar pieredzējušo spēlētāju Jāni Blūmu un vēl vairākiem spēlētājiem, pirmdien informē klubs.
Jaunākie
Interesanti