Sports / Basketbols
Pastiprinātajā Latvijas-Igaunijas līgā basketbola klubi gatavi sezonas startam
Ar divām spēlēm piektdien, 30.septembrī, sāksies sezona Latvijas-Igaunijas basketbola līgā, kur Latviju nemainīgi pārstāvēs seši klubi. Jaunajā sezonā laukumā dosies deviņas Igaunijas komandas, kas būs par vienu vienību vairāk nekā pērn, tikmēr spēcīgākais papildinājums būs Ukrainas vienība "Prometey". 
Eiropas čempionāts bija vissmagākais turnīrs. Saruna ar basketbola tiesnesi Mārtiņu Kozlovski
Ar Spānijas izlases triumfu beidzies Eiropas čempionāts basketbolā, kur bija daudz runu par tiesnešu darbu. Turnīrā strādāja arī četri Latvijas tiesneši Oskars Lucis, Andris Aunkrogers, Gatis Saliņš, turklāt viens arbitrs - Mārtiņš Kozlovskis - tiesāja finālspēli un čempionāta noslēgumā taisnā ceļā no Berlīnes ieradās Zaķusalā, lai par iespaidiem pastāstītu Latvijas Televīzijas "Sporta studijā". 
Jānis Blūms noslēdz profesionālā basketbola gaitas dzimtajā Saldū
Piedzīvojumu karuselis profesionālā sportā vairāku gadu garumā. Simtiem komandas biedru, tūkstošiem stundu, sekunžu treniņos un spēlēs, lai būtu tas, kuru pēc 22 gadiem basketbolā godinās un leposies ne vien dzimtajā Saldus pilsētā, bet krietni tālāk aiz tās robežām. Tas ir Jānis Blūms, pie kura pirms spēles Saldū viesojās "Sporta studija".
Atvadu spēli basketbolā aizvadījušais Blūms: Pieredzi nodošu tālāk
Latvijas vīriešu basketbola izlases ilggadējais kapteinis Jānis Blūms pēc nedēļas nogalē Saldū aizvadītās atvadu spēles pastāstīja, ka ar gadu gaitā iekrāto pieredzi neskoposies un neliegs padomus arī klubiem, ar kuriem viņu nesaista formālas attiecības.
Svarīgākais šobrīd