Sports / Basketbols
Par Latvijas-Igaunijas basketbola līgas ģenerālsponsoru kļūs «Paf»
Latvijas-Igaunijas basketbola līga piesaistījusi ģenerālsponsoru „Paf”, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS). Starptautiskais azartspēļu uzņēmums „Paf” Latvijā zināms kā „Pafbet”, un turpmāk abu valstu apvienotais čempionāts tiks dēvēts par „Pafbet” Latvijas-Igaunijas līgu.
Latvijas basketbola līgas otrajā divīzijā gaidāms jauns formāts un lielāka konkurence
Latvijas Basketbola līgas otrā divīzija (LBL2) jau izsenis ir ļoti svarīgs posms vietējā basketbolā, jo tā ir laba platforma jaunajiem un perspektīvajiem spēlētājiem, kuri vēl nav gatavi sacensties Latvijas-Igaunijas apvienotajā čempionātā. Pagaidām vēl nav līdz galam skaidrs, kāds būs nākamās sezonas LBL2 spēļu grafiks, bet līga iegūšot jaunu pozicionējumu. Pērnās sezonas čempioni Gulbenes „Buki” arī jau aktīvi gatavojas sezonai, jo nemaz neapsvēra iespēju pēc triumfa gaidāmajā sezonā spēlēt līmeni augstāk.
«TTT Rīga» noslēdz sastāva komplektēšanu jaunajai sezonai
Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" ir nokomplektējusi sastāvu jaunajai sezonai, pieejamo resursu robežās paveicot pietiekoši labu darbu, Latvijas Radio pirmdien, 26.augustā pastāstīja kluba galvenais treneris Mārtiņš Zībarts.
Sporta ārste: Daļai Latvijas jauno basketbolistu fiziskā forma ir kā parastiem skolēniem
Latvijas U-18 un U-20 izlašu basketbolisti šovasar Eiropas čempionātā izkrita no elites, un tuvu tam bija arī U-16 puiši. Basketbola treneri sūkstās par spēlētāju fizisko sagatavotību, un arī sporta medicīnas speciālisti apliecina, ka jauniešiem bieži vien vajadzīgi papildu treniņi vispārējās formas uzlabošanai. Medicīnas centra "Sporta laboratorija" vadītāja un sporta ārste Sandra Rozenštoka sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka vēl viena problēma ir nesamērīgi lielais spēļu skaits jauniešu vecuma basketbolistiem.
ASV basketbola izlasei spēlē pret Austrāliju pārtrūkst 13 gadus ilgusi uzvaru sērija
Pirmo reizi teju 13 gados zaudējumu sestdien piedzīvoja no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājiem nokomplektēta ASV valstsvienība, kas pārbaudes spēlē Melburnā ar 94:98 atzina mājinieku austrāliešu pārākumu, vēstīja aģentūra AP. Austrālijas izlase guva vēsturē pirmo uzvaru pār ASV, kam pārtrūka 78 uzvarētu spēļu sērija.
Jaunākie
Interesanti