Sports / Basketbols
Latvijas Televīzijas komanda Krastu mačā neaptur «Rīgas Viļņus» un Baibu Eglīti
Tradicionālajā Krastu mačā pēdējā sestdienas spēlē Latvijas Televīzijas (LTV) komanda spraigā cīņā ar 53:63 piekāpās izdevniecības "Rīgas Viļņi" vienībai, kas diennakts basketbola maratonā pārstāv kreiso krastu. Spēles uzvarētājiem izcēlās bijusī "TTT Rīgas" basketboliste Baiba Eglīte, kuru atzina par dueļa vērtīgāko spēlētāju (MVP).
Kritiķis ar asu skatu. Basketbolā svin trenera Krauliņa 80 gadu jubileju
Savu 80. dzimšanas dienu piektdien, 16.augustā atzīmē leģendārais Latvijas basketbola treneris Armands Krauliņš, kurš arvien seko visām basketbola aktualitātēm. Janvārī mūžībā pavadījis savu sievu Gitu, nekādas svinības veterāns apaļajā gadskārtā nerīko, bet sarunā ar Latvijas Radio atklāja savu skatījumu uz pašreizējo situāciju Latvijas basketbolā, kam jubilārs velta prāvu kritikas devu.
Basketbola Krastu mača rīkotāji: Katrā atsevišķā spēlē cīņa būs par katru punktu
Nedēļas nogalē Rīgas svētkos risināsies jau desmitais basketbola Krastu mačs, un pasākuma ilgmūžībā rīkotāji jau saskata zināmu sasniegumu, piektdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja mača idejas autors un basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups. Viņš uzsvēra, ka diennakts mača kopējais rezultāts nav galvenais akcents pasākuma norisē, tomēr katrā komandu pārī cīņa rit par katru punktu, un laukumā būs redzami principiālu sāncenšu dueļi. 
«VEF Rīga» liek pamatus jaunajai sezonai, sastāvā vēl gaidāms papildinājums
Latvijas basketbola čempionvienība "VEF Rīga" treniņnometnē sākusi gatavošanos jaunajai sezonai, pirmās divas nedēļas veltot fiziskās sagatavotības uzlabošanai trenera Oskara Ernšteina vadībā. Pakāpeniski treniņus papildina taktikas iestrādnes, kā arī komandas treneri rēķinās ar gaidāmu sastāva papildinājumu.
Par WNBA vēsturē retu roku palaišanu soda piecas basketbolistes
Fīniksas "Mercury" centra spēlētājai Britnijai Grainerei piesprieda trīs spēļu diskvalifikāciju par dalību konfliktā Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) spēlē, pēc kuras sodu saņēma arī četras citas basketbolistes, trešdien vēstīja aģentūra AP. 
Latvijas U-20 basketbolistes zaudē Čehijai un turnīru noslēdz 10. vietā
Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase svētdien Čehijā Eiropas čempionāta spēlē par devīto vietu ar 50:51 piekāpās mājiniecei Čehijas izlasei, noslēdzot turnīru desmitajā vietā, liecina organizatoru informācija. Tikmēr par Eiropas čempionēm tika kronētas Itālijas basketbolistes, kuras finālā ar 70:67 pārspēja Krievijas vienaudzes.
Jaunākie
Interesanti