Porziņģis gūst 17 punktus «Celtics» uzvarā NBA mačā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis otrdien guva 17 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru. "Celtics" mājās ar rezultātu 129:124 uzvarēja Indiānas "Pacers" basketbolistus.

(papildināts ar Kristapa Porziņģa teikto)
Porziņģis, kurš sastāvā atgriezās pēc divu spēļu izlaišanas potītes savainojuma dēļ, laukumā pavadītajās 31 minūtē un 23 sekundēs realizēja divus no sešiem tālmetieniem, četrus no 11 divpunktu metieniem un trīs no četriem soda metieniem. Viņa kontā bija arī 12 atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, četras kļūdas un piecas personīgās piezīmes.

Pēc uzvaras Porziņģis uzteica "Pacers" vienību kā sīkstus un neērtus konkurentus, kas pretiniekiem liek izskatīties slikti.

Kristaps Porziņģis par "Celtics" uzvaru pār "Pacers" NBA spēlē
00:00 / 00:42
Lejuplādēt

"Mums bija grūti, bet atradām pareizo risinājumu," žurnālistiem sacīja Porziņģis. "Trešās [ceturtdaļas] beigās un ceturtās sākumā īpaši labi darbojās mūsu otrais piecinieks. Pamatsastāvam tikai atlika pēc tam visu pabeigt. Šī uzvara ir visas komandas snieguma un centienu rezultāts."

Bostonas "Celtics" - Indiānas "Pacers" spēles epizodes

"Celtics" rindās viss starta piecinieks trešo reizi sezonā guva vismaz 17 punktus katrs. Rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Džeisons Teitams, 25 punktus pievienoja Džeilens Brauns, 24 punktus guva Deriks Vaits, bet pa 17 – Porziņģis un Džrū Holidejs.

"Pacers" komandā 26 punktus guva Ārons Nesmits, bet 23 punkti Paskāla Siakama kontā.

"Celtics" ar 37 uzvarām 48 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un visā līgā. Nākamo maču bostonieši aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā tiksies ar Losandželosas "Lakers" basketbolistiem.