Sports / Basketbols
BK «Liepāja» pievienojas Anrijs Miška
Uz īres tiesību pamata no Madrides “Montakit Fuenlabrada” komandas nākamo sezonu Liepājā aizvadīs Latvijas U-19 izlases basketbolists Anrijs Miška, informē klubs.
Latvijas U-20 izlases basketbolisti Eiropas čempionātu noslēdz bez uzvarām
Cerības uz palikšanu U-20 Eiropas čempionāta elites grupā jau iepriekš zaudējusī Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Telavivā ar 50:71 pēdējā mačā piekāpās Serbijas vienaudžiem un turnīrā finišēja bez uzvarām, noslēdzot turnīra tabulu 16.vietā, liecina organizatoru informācija.
Latvijas basketbola valstsvienībā gaida jauno treneri. Pretendenti arvien divi
Latvijas vīriešu basketbola izlase joprojām vēl gaida, kurš kļūs par komandas jauno galveno treneri. Varianti atlikuši tikai divi - pašmāju speciālists Roberts Štelmahers un itālis Andrea Trinkjēri. Arī basketbola vidē viedokļi dalās, bet komandas iepriekšējam vadītājam ir savs favorīts minēto divu treneru vidū.
Tradicionālajā Krastu mačā līdzās basketbolam sola arī daudzpusīgu izklaidi
Rīgā pie Kongresu nama pēc mēneša, 17.augustā, risināsies tradicionālais basketbola Krastu mačs, kas jau desmito reizi pulcēs Daugavas labā un kreisā krasta komandas. Mačs risināsies visu diennakti, un skatītājiem tā būs iespēja gan vērot spraigu basketbola spēli, gan piedalīties dažādās atrakcijās un konkursos, kā arī novērtēt Latvijas labāko dīdžeju un mūziķu priekšnesumus, vienlaikus baudot ēdienu meistaru piedāvājumu, trešdien informēja organizatori. Visu maču būs iespējams vērot arī replay.lv tiešraidē.
Jaunākie
Interesanti