Sports / Airēšana
Airētāja Gulbe pasaules čempionātā nonāk gandarījuma braucienā

Latvijas airētāja Elza Gulbe svētdien pasaules čempionātā Francijā startēja priekšsacīkstēs un nonāca gandarījuma braucienā, liecina organizatoru informācija. Latviju pasaules meistarsacīkstēs pārstāvēs arī vīriešu divnieks, kas sacensības sāks pirmdien.

Smaiļotājs Akmens PČ netiek A finālā; neolimpiskā klasē par medaļu cīnīsies kanoe divnieks(papildinā...
Smaiļotājs Akmens PČ netiek A finālā; neolimpiskā klasē par medaļu cīnīsies kanoe divnieks(papildināts)

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens sestdien Itālijā finišēja ceturtais pusfināla braucienā 200 metru distancē, ar ko bija par maz, lai tiktu galvenajā finālā un pasaules čempionāta (PČ) turpinājumā cīnītos par ceļazīmi uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, liecina rīkotāju informācija. Neolimpiskajā klasē 200 metros A finālā iekļuva kanoe divnieks Antons Knesis/Mārtiņš Burkovskis.

Kanoists Iļjins iegūst 14.vietu pasaules čempionātā 1000 metru distancē

Latvijas kanoists Dagnis Iļjins sestdien pasaules čempionātā Itālijā finišēja piektais B finālā 1000 metros un ieguva 14.vietu distances kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija. Par olimpiskajām ceļazīmēm cīnīsies airētāji, kas startēs galvenajā A finālā.

Airētāja Gulbe sasniedz U-23 pasaules čempionāta pusfinālu

Latvijas airētāja Elza Gulbe ceturtdien Bulgārijā veiksmīgi startēja kvalifikācijas braucienā un U-23 pasaules čempionātā sasniedza pusfinālu, liecina rīkotāju informācija. Vēl trīs Latvijas ekipāžas pēc priekšsacīkstēm nonāca gandarījuma braucienos.

Airētāja Gulbe finišē 17.vietā Pasaules kausa posmā(papildināts)

Latvijas airētāja Elza Gulbe sestdien Šveicē finišēja piektajā pozīcijā C finālā un Pasaules kausa posma kopvērtējumā vieninieču klasē ieguva 17.vietu, liecina organizatoru informācija. Vēlāk sestdien B finālā vieglsvara vieniniecēm Lucernā pēdējā finišēja Olga Svirska, bet vīriešiem B finālā nonāca pārairu divnieka ekipāža Gints Zunde un Dairis Adamaitis.

Latvijas airētāja Svirska 12. vietā PK posmā Itālijā

Latvijas sportiste Olga Svirska svētdien Varēzē (Itālijā) palika sestā B finālā akadēmiskajā airēšanā Pasaules kausa (PK) posmā, kurā tika klasificēta 12. vietā, liecina rīkotāju informācija.

Smaiļotājam Rumjancevam 5.vieta EČ

Smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs svētdien izcīnīja 5.  vietu Čehijā notiekošā Eiropas čempionāta (EČ) smaiļošanā un kanoe airēšanā 200 metru distances A finālā, liecina rīkotāju informācija.