Sports / Airēšana
Smaiļotājs Roberts Akmens: Šeit nav vietas kļūdām
Treniņus olimpiskajā Tokijā uzsācis Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens, kurš atzīst, ka ir gatavs olimpiādei, lai arī palicis bez gudrības zoba, taču liela nozīme sacensībās būs vējam. Viņš uzsver, ka kļūdām olimpiskajā startā nebūs vietas.
Īrijas airētāja Pušpure nesasniedz A finālu
Īrijas airēšanas izlasi pārstāvošā latviešu airētāja Sanita Pušpure Tokijas olimpiskajās spēlēs 2000 metru distancē nespēja iekļūt A finālā un cīnīsies par 7. vietu B finālā. 
Otro gadu pēc kārtas atceļ pasaules čempionātu airēšanā
Starptautiskā akadēmijas airēšanas jumtorganizācija "World Rowing" trešdien informēja par lēmumu atcelt 2021. gada pasaules čempionātu. Pandēmijas izraisītās situācijas dēļ airētājiem pasaules čempionāts nenotiks jau otro gadu pēc kārtas.
Latvijas Airēšanas federācija sporta veida attīstībai sadarbosies ar divām universitātēm
Lai kopīgi sāktu sporta veida tradīciju atjaunošanu augstskolās, Latvijas airēšanas federācija (LAF) parakstīja ilgtermiņa sadarbības memorandu ar Latvijas Universitāti (LU) un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), trešdien informēja LAF. Sadarbība paredz attīstīt airēšanu universitāšu sporta struktūrvienībās un nākotnē iedibināt RTU un LU komandu sacensību tradīciju Daugavā.
Mamma, masiere un airētāja Elza Gulbe nav atvadījusies no 10 gadus sena sapņa sportā
Elza Gulbe 2016. gadā izcīnīja sudraba medaļu Eiropas čempionātā. Tobrīd viņai bija nepilni 23 gadi un pūrā izcīnītas godalgas Eiropas un pasaules junioru čempionātos. Pašlaik Elzai ir 27 gadi, un vasarā viņa jau bija pieņēmusi lēmumu beigt aktīvās gaitas sporta veidā, kur par medaļām sportisti cīnās līdz pat 40 gadu vecumam. Turpinot trenēties no darba un ģimenes pienākumiem brīvajā laikā, Gulbe tomēr neizslēdz iespēju, ka varētu mēģināt sasniegt sportā nepiepildītos mērķus.
Airētāja Gulbe nav pārliecināta par sportistes karjeras noslēgšanu
Savas sporta gaitas līdz ar pārcelto Tokijas olimpiādi un koronavīrusa pandēmiju vismaz pagaidām beigusi Latvijas labākā airētāja Elza Gulbe, tā sportiste atklāja sarunā ar Latvijas Radio. Lai gan šobrīd karjerai pielikts punkts, Gulbe joprojām svārstoties, vai šis lēmums ir galējs.
Jaunākie
Interesanti