Sports / Airēšana
Airētāja Gulbe Latvijas čempionātā gatavojas pasaules meistarsacīkstēm

Šajā nedēļas nogalē Jūrmalā Lielupes ūdeņos pilnā sparā rit Latvijas čempionāts airēšanā. Nepārspēta sieviešu vieninieku sacensībās palika Eiropas čempione Elza Gulbe, kura atzina, ka šīs sacensības ir sagatavošanās posms rudenī gaidāmajam pasaules čempionātam.

Latvijas smaiļotāju divnieks izcīna sudrabu Eiropas jaunatnes olimpiādē Ungārijā

Latvijas smaiļotāju divnieks Edvards Ceipe un Nauris Tomsons sestdien Ungārijā izcīnīja sudraba godalgu Eiropas Jaunatnes Olimpiādē. Līdz ar to Latvijas delegācijai šī ir otrā medaļa šī gada Eiropas Jaunatnes Olimpiādē, jo pirms tam pie bronzas svara kategorijā līdz 66 kilogramiem tika džudists Artjoms Galaktionovs.

Latvijas kanoe divnieks pakāpjas uz 8.vietu Eiropas čempionātā

Latvijas kanoe divnieka ekipāža Aivis Tints/Gatis Pranks sestdien Bulgārijā izcīnīja 8.vietu Eiropas čempionātā 1000 metru distancē, liecina rīkotāju informācija. Kanoe vieninieku klasē Dagnis Iļjins finālā finišēja devītais un nevienu konkurentu neapsteidza.

Airētāja Gulbe Pasaules kausa posmā pusfinālu nesasniedz

Latvijas airētāja Elza Gulbe piektdien Šveicē finišēja trešā priekšsacīkšu braucienā Pasaules kausa posmā un iekļuva ceturtdaļfinālā, kur palika pirmā aiz svītras cīņā par dalību pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Sacensību noslēgumā Gulbe sestdien C finālā pretendēs uz 13.vietu.

Iļjins izcīna sesto vietu Eiropas prestižākajās SUP sacensībās

Sestdien Latvijas labākais stand up airētājs Arvis Iļjins startēja Eiropas prestižākajās "stand up paddle" (SUP) sacensībās – “Lost miles” un 19,3 km garajā, maratona airējumā un izcīnīja sesto vietu 100 sportistu konkurencē, liecina organizatoru informācija.

Gulbe Eiropas čempionātā airēšanā spraigā cīņā iekļūst galvenajā finālā

Latvijas spēcīgākā airētāja Elza Gulbe sestdien Čehijā spraigā Eiropas čempionātā gandarījuma braucienā finišēja otrā iekļuva galvenajā finālā, liecina rīkotāju informācija. Trīs labākās brauciena dalībnieces cīņā par divām ceļazīmēm uz finālu sasniedza rezultātus, kas iekļāvās 0,12 sekunžu intervālā.

Latvijā uzstāda pasaules rekordu airēšanas trenažieru sacensībās

Vai viegli ir airēt pusmaratona distanci uz airēšanas trenažiera? Izrādās, ka nē, vismaz tā atzīst Riodežaneiro olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēja Milda Valčūkaite no Lietuvas. Tomēr Latvijā ir notikušas šādas sacensības, labojot pasaules rekordu.

Smaiļotājam Rumjancevam īstā māju sajūta ir laivā

“Atmiņas ir ļoti labas un pozitīvas,” grāmatas “Latvija Rio”, kas veltīta Latvijas olimpiešu gaitām, prezentācijā Latvijas Radio atklāja smaiļotājs, piektās vietas ieguvējs 200 metru distancē Aleksejs Rumjancevs.