Sports / Airēšana
Smaiļotājs Akmens: Olimpisko spēļu pārcelšana man nāk tikai par labu
Tokijas olimpisko spēļu pārcelšana uz 2021.gadu izjauca smaiļotāja Roberta Akmens gatavošanās plānus, bet par iegūto iespēju labāk sagatavoties četrgades nozīmīgākajām sacensībām 24 gadus vecais sportists tikai priecājas. Sarunā Latvijas Radio viņš pastāstīja, ka pandēmijas radītā jaunā situācija olimpiskos mērķus nav mainījusi. 
Latvieti kronē par gada sportisti Īrijā
Divkārtējā pasaules čempione airēšanā Sanita Pušpure piektdien tika kronēta par Gada sportisti 2019. gadā Īrijā. Izdevums “The Irish Times” raksta, ka šī balva Sanitai ir arī vienlaikus kā agrīna dzimšanas dienas dāvana, jo 21. decembrī sportiste svin savu 38. dzimšanas dienu.
Latvijas airētāju divnieks pasaules čempionātā iekļūst ceturtdaļfinālā
Latvijas vieglsvara pārairu divnieks Evita Bole/Olga Svirska pasaules čempionātā Austrijā pirmdien, 26.augustā uzvarēja gandarījuma braucienā un iekļuva ceturtdaļfinālā. Vieninieču klasē Jeļizaveta Simačeva pēc gandarījuma brauciena nonāca zemākajos pusfinālos, kur sacensību turpinājumā varēs pretendēt uz 25.vietu, liecina rīkotāju informācija.
Latvijas smaiļotāju četriniekam pasaules čempionātā pietrūkst līdz Tokijas ceļazīmei
Latvijas smaiļotāju četrinieks (K-4) Aleksejs Rumjancevs, Kaspars Tīklenieks, Deniss Volkovs un Aldis Artūrs Vilde svētdien pasaules čempionātā Ungārijā finišēja sestie B finālā 500 metru distancē un kopvērtējumā ieguva 15.vietu, ar ko bija par maz, lai nopelnītu ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm, liecina rīkotāju informācija.
Smaiļotājs Akmens pasaules čempionātā iekļūst C finālā, olimpiskās cerības jāatliek uz pavasari (papildināts)
Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens piektdien pasaules čempionātā Ungārijā finišēja piektais pusfināla braucienā 200 metru distancē un netika galvenajā finālā, kur cīņa risināsies arī par ceļazīmēm uz 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm, liecina rīkotāju informācija. Akmens nodrošināja dalību C finālā, kur pretendēs uz 19.vietu.
Airētāja Gulbe uzvar Latvijas čempionātā, nezaudē cerības uz olimpisko startu
Pēc kļūšanas par māmiņu airēšanas sacensību apritē turpina atgriezties 2016.gada Eiropas vicečempione Elza Gulbe, kam piektdien cīņā par Latvijas čempiones titulu īstas konkurences nebija. Gulbe nav kvalificējusies pasaules čempionātam, bet viņai vēl ir cerības tikt uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.
U-23 pasaules čempions Akmens: Olimpiskās spēles galvā sēž jau pāris gadus
Smaiļotājs Roberts Akmens augusta sākumā Rumānijā kļuva par U-23 pasaules čempionu, bet pašlaik viņa galvenais mērķis ir kvalificēties 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm. Akmens sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka centīsies olimpisko ceļazīmi nopelnīt nākamnedēļ pasaules čempionātā Ungārijā, bet būs gatavs cīņu par iekļūšanu olimpiešu vidū turpināt arī gadījumā, ja uzreiz viss iecerētais neizdosies.
Jaunākie
Interesanti