Kanoe airētājam Stromanim Pasaules kausa posmā neizdodas tikt finālā

Latvijas kanoe airētājs Rahmats Stromanis piektdien Duisburgā, Vācijā, Pasaules kausa posmā 200 metru distancē sasniedza pusfinālu, kur palika pirmais aiz svītras un finālos netika, liecina organizatoru informācija.

Pusfināla braucienā Stromanis mērķa līniju šķērsoja septītais, bet finālos iekļuva seši ātrākie. Pirmais trijnieks cīņu turpinās galvenajā A finālā, savukārt nākamie trīs ātrākie būs B fināla dalībnieku vidū.

Stromaņa pārstāvētajā pusfinālā uzvarēja baltkrievs Artjems Kozirs (39,685), turpretim Latvijas kanoists finišēja pēc 41,618 sekundēm un no iekļūšanas B finālā viņu šķīra 0,765 sekundes.

Priekšsacīkstēs Stromanis savā braucienā finišēja piektais deviņu dalībnieku konkurencē, no pirmās vietas ieguvēja lietuvieša Henrika Žustauta atpaliekot 2,380 sekundes. Brauciena uzvarētāja rezultāts bija 38,882 sekundes. Pusfinālā iekļuva pa sešiem četru priekšsacīkšu braucienu ātrākajiem dalībniekiem, kā arī trīs labāko rezultātu īpašnieki atlikušo kanoistu konkurencē.

Fināli kanoe vieniniekiem 200 metros paredzēti sestdien. Vācijā risinās Pasaules kausa sezonas otrais posms, kur Stromanis ir vienīgais Latvijas pārstāvis. Sacensības mākslīgajā ezerā Duisburgā beigsies svētdien.