Sports / Airēšana
Latvijas kanoisti un smaiļotāji paliek bez ceļazīmēm uz Rio

Latvijas kanoistiem un smaiļotājiem kvalifikācijas sacensībās Dīsburgā, Vācijā, ceturtdien neizdevās nodrošināt nevienu ceļazīmi dalībai Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, liecina organizatoru informācija. Olimpiskās cerības palika nepiepildītas gan smailīšu vieniniekos un divniekos, gan kanoe vieninieku un divnieku sacensībās.

Gulbe sagaida spēcīgu konkurenci olimpiskajā kvalifikācijas regatē airēšanā

Par Eiropas čempionāta sudraba medaļnieci nedēļas nogalē kļuvusī Elza Gulbe jau drīzumā startēs olimpiskajā kvalifikācijas regatē, kur airētāja centīsies izmantot pēdējo iespēju nopelnīt ceļazīmi uz Riodežaneiro. Sportiste Latvijas Radio pastāstīja, ka olimpiskajā kvalifikācijā rēķinās ar ļoti sīvu konkurenci, jo pēc nepilnām divām nedēļām Šveicē pulcēsies ne tikai Eiropas valstu spēcīgas airētājas.

Airētāja Gulbe izcīna sudraba medaļu Eiropas čempionātā

Karjerā pirmoreiz Eiropas čempionātā startējot galvenajā finālā, Latvijas spēcīgākā airētāja Elza Gulbe svētdien Vācijā izcīnīja sudraba godalgu, liecina rīkotāju informācija. Savukārt Īriju pārstāvošā Sanita Pušpure kļuva par bronzas laureāti.

Airētāja Gulbe izcīna vietu Eiropas čempionāta finālā

Elza Gulbe sestdien Eiropas čempionātā Brandenburgā, Vācijā, finišēja otrajā pozīcijā pusfināla braucienā un iekļuva galvenajā finālā, kur varēs cīnīties par godalgām, liecina rīkotāju informācija. Galvenajā finālā svētdien airēs arī Īriju pārstāvošā Sanita Pušpure.

Kanoists Arvis Iļjins sacensībās atgriežas ar uzvaru Baltijas čempionātā

Pēc divu gadu pārtraukuma augsta līmeņa sportā nedēļas nogalē sacensību apritē veiksmīgi atgriezās kanoists Arvis Iļjins, kurš Jelgavā uzvarēja Baltijas un Latvijas čempionātā garajā distancē, informēja organizatori. 21 gadu vecais BJSS "Rīdzene” sportists Lielupes ūdeņos palika nepārspēts 6000 metru distancē.

Pušpure apsteidz Gulbi cīņā par vietu airēšanas Pasaules kausa posma finālā

Iepriekš karjerā Latviju pārstāvējusī Īrijas airētāja Sanita Pušpure sestdien Itālijā Pasaules kausa posma pusfināla braucienā finišēja pirmā un apsteidza Elzu Gulbi cīņā par vietu galvenajā finālā, liecina organizatoru informācija. Gulbe sacensību noslēgumā startēs B finālā, kur pretendēs uz 7.vietu kopvērtējumā.

Airētāji Pasaules kausa sezonu sāk ar nonākšanu gandarījuma kārtā; Gulbe tiek pusfinālā (papildināts)

Trīs Latvijas airētāji piektdien Varēzē, Itālijā, startēja Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, kur Elza Gulbe, kā arī Gints Zunde un Dairis Adamaitis pēc priekšsacīkšu braucieniem nonāca gandarījuma kārtā, liecina organizatoru informācija. Gulbe vēlāk bija ātrākā gandarījuma braucienā un sasniedza pusfinālu, savukārt Zunde un Adamaitis startēs zemākos finālos.

Airētāja Gulbe: Jau kopš 2012.gada mērķis ir Rio olimpiskās spēles

Akadēmiskajā airēšanā Latvija olimpiskajās spēlēs nav bijusi pārstāvēta kopš 2000.gada, taču ir iespēja nelāgo tradīciju lauzt un šopavasar nodrošināt tiesības augustā startēt Riodežaneiro olimpiskajā regatē. Olimpisko kandidātu vidū ir Elza Gulbe, kura Latvijas Radio pastāstīja, ka olimpiskais mērķis viņai ir galvenais jau kopš 2012.gada Londonas olimpiādes.

Airētāja Gulbe iegūst 20.vietu pasaules čempionātā

Latvijas airētāja Elza Gulbe sestdien Francijā finišēja otrajā pozīcijā D finālā un ieguva 20.vietu sacensību kopvērtējumā, liecina rīkotāju informācija. Arī pārairu divnieks Gints Zunde un Dairis Adamaitis startēja D finālā, kur mērķa līniju šķērsoja ceturtie un ierindojās 22.pozīcijā kopvērtējumā.

Airētāji Adamaitis/Zunde PČ noslēgumā cīnīsies par 19.vietu

Latvijas airētāji Dairis Adamaitis un Gints Zunde piektdien Egbeletes ezerā Francijā pasaules čempionātā (PČ) akadēmiskajā airēšanā, startējot C/D pusfinālā palika pirmspēdējie un sacensību noslēgumā airēs D finālā, kurā notiks cīņa par 19.vietu, informē organizatori.

Airētāja Gulbe pasaules čempionātā nonāk gandarījuma braucienā

Latvijas airētāja Elza Gulbe svētdien pasaules čempionātā Francijā startēja priekšsacīkstēs un nonāca gandarījuma braucienā, liecina organizatoru informācija. Latviju pasaules meistarsacīkstēs pārstāvēs arī vīriešu divnieks, kas sacensības sāks pirmdien.

Smaiļotājs Akmens PČ netiek A finālā; neolimpiskā klasē par medaļu cīnīsies kanoe divnieks(papildināts)

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens sestdien Itālijā finišēja ceturtais pusfināla braucienā 200 metru distancē, ar ko bija par maz, lai tiktu galvenajā finālā un pasaules čempionāta (PČ) turpinājumā cīnītos par ceļazīmi uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, liecina rīkotāju informācija. Neolimpiskajā klasē 200 metros A finālā iekļuva kanoe divnieks Antons Knesis/Mārtiņš Burkovskis.

Jaunākie
Interesanti