Sports / Airēšana
Matīss Ozols teātrī un kanoe laivā
Matīss Ozols ir kanoe airētājs un topošais aktieris – unikāls un talantīgs puisis. Viņa treneris teic, ka puisim padodas viss – gan aktiermāksla, gan airēšana, gan vieglatlētika, gan arī basketbols.
Airētāji novecojušajā Murjāņu bāzē grimst, risinājumu sportistiem nesola
Murjāņu Sporta ģimnāzijā (MSĢ) pagājis pusotrs gads kopš rekonstrukcijas, bet mācību iestādes vadība atkal klauvē pie valdības durvīm, lūdzot ik gadu pusmiljonu eiro attīstībai. MSĢ ir četras bāzes - viena ar lielāko audzēkņu skaitu Murjāņos, otra Siguldā ar specializāciju kamaniņu sportā un divas Jūrmalā - Lielupē un Majoros, kur gatavo airētājus. Majoros "Sporta studijai" paveras bēdīgs skats - vairākus mūžus nokalpojušas laivas un telpas, kas liecina par sen vēsturē palikušiem laikiem.
Pasaules čempiones Pušpures dzimtā Latvija airēšanā olimpisku līmeni nesasniedz
Divu bērnu mamma Sanita Pušpure septembrī izcīnīja Īrijai zelta medaļu pasaules čempionātā akadēmiskajā airēšanā - sporta veidā, kur viņas dzimtā Latvija olimpiskajās spēlēs nav bijusi pārstāvēta kopš 2000.gada. Lai gan Latvijas Olimpiskajā vienībā (LOV) šajos gados tikai vieglatlētu ir bijis vairāk nekā akadēmisko airētāju, zem sarkanbaltsarkanā karoga neviens no viņiem nav spējis pat kvalificēties olimpiskajam startam. 
Airētāja Svirska pasaules čempionātā pretendēs uz 13.vietu
Latvijas airētāja Olga Svirska ceturtdien Bulgārijā pirmā sasniedza finišu zemākā pusfināla braucienā pasaules čempionātā, kura noslēgumā viņa startēs C finālā un pretendēs uz 13.vietu, liecina organizatoru informācija.
Airētājai Simačevai Eiropas U-23 čempionātā ceturtā vieta
Latvijas jaunā airētāja Jelizaveta Simačeva Eiropas U-23 čempionātā Baltkrievijā izcīnīja ceturto vietu, liecina organizatoru informācija. Tikmēr vieglsvara pārairu divniekam Kalvim Kazakam un Ģirtam Sokolovam, startējot A finālā, nācās samierināties ar sesto vietu.
Latvijas airētāju ekipāžas iekļūst U-23 Eiropas čempionāta galvenajos finālos
Divas Latvijas laivas sestdien Baltkrievijas pilsētā Brestā pēc priekšsacīkstēm U-23 Eiropas čempionātā airēšanā iekļuva A finālos, liecina organizatoru informācija. Galvenajā finālā startēs vieniniekos airējošā Jeļizaveta Simačeva un vieglsvara pārairu divnieks Kalvis Kazaks/Ģirts Sokolovs, bet Jānis Timbors vīriešu vieninieku klasē vēl sacentīsies pusfinālā.
Jaunākie
Interesanti